var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“3 Aday Adayımız Var”

Dün Akşam KFK Medya’da

Dün Akşam KFK Medya’da tv32 youtube kanalından canlı yayına konuk olan Isparta Milletvekili Hasan Basri Sönmez gündem yoğundaydı

Gündem Yoğun Programının moderatörleri Enes YAPALIKAN  ve Mustafa KAHRAMAN’ın konuğu, Isparta Milletvekili Hasan Basri SÖNMEZ ile Isparta’nın gündemini ele aldılar.

“Çiftçilerimiz Zor Durumda Kaldı”

Hasan Basri Sönmez; “Çiftçilerimiz toprak mahsulleri ile ilgili bir sorun yaşadı. Atabey, Gönen, Keçiborlu ilçelerimizde alım ofisi olmadığı için çiftçiler zor durumda kaldı. Ama sonra bu durum çözüldü.

Program boyunca halktan gelen sorular da cevaplandı

Deprem bölgesinde size neden devlet diyorlar? Sorusuna Sayın Sönmez;

40 günde 17 bin kilometre seyahat yapmış biriyim. Arkadaşlarımla deprem bölgesine ulaştık. Hemen kendimize bir yer seçtik. Seçtiğimiz yer Samandağ’ın orta noktasındaydı. Ümit muhtarımızdan Allah razı olsun bize çok yardım etti. Biz de hemen çadırımızı kurduk. Ama sadece yatakhane olarak kullanabileceklerdi, diğer eşyaları koyacak  yer yoktu. Biz de teşkilat yapımızı devreye soktuk. “Yolları kapatın tırların önünü kesin ve listeleri alın çünkü onlar işimize yarayacak” dedik. Bu sözümüzden sonra artık herkes Samandağ”a bizim çadırımıza gelmeye başladı.

“3 Aday Adayımız Var”

Son olarak Sayın Sönmez, “önümüzdeki yerel seçimler için birbirinden kıymetli 3 aday adayımız var.” Açıklamasında bulundu.