Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Aday Değiliz Gel Haziranda Verdiğin Sözü Tut

Tv programına konuk olan Isparta 32 Spor Kulüp Başkanı Gültekin Özdemir, önemli açıklamalarda bulundu.

Tv programına konuk olan

Tv programına konuk olan Isparta 32 Spor Kulüp Başkanı Gültekin Özdemir, önemli açıklamalarda bulundu.

Isparta 32 Spor’un sezon başından bu yana Play-Off’un içinde olduğunu ve başarılı bir yıl geçirdiğine dikkat çekti. Tüm sorulara içtenlikle cevap veren Başkan Özdemir, Isparta 32 Spor’un eski Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Atakan Yazgan’a yüklendi. Özdemir, Yazgan’a seslenerek, “Sen Ispartaspor’a başkan adayı mısın, sen belediye başkan adayı mısın? Benim açıklamamdan sonra, ‘Atakan Bey, takımı Haziran’da alıyorum’ şeklinde açıklaması var .Bu açıklamasının kaydı bende. Haziran ayında genel kurul var. Ben aday olmayacağım. Mevcut Belediye Başkanına da sesleniyorum diyor: Haziran ayında gelip takımı alacağız.
Belediye Başkanımızın tekrar kazanacağını da biliyordum. Namus ve şeref sözü veriyorum. Onun yaptığını yapmayacağım. Bu takıma destek olacağım.
Isparta’da 15 bin taraftarının olduğunu söylüyor.15-20 kişi var. Sürekli her mağlubiyetten sonra sosyal medyada bu şahıslar, ‘Atakan Başkanı göreve davet ediyor,’
Ben ve yönetim gelmesi halinde çok ciddi bir para desteğinde bulunacağız.
Bu kulübe başkanlık yapma nedenim; Şükrü Başkandır. Şükrü Başkanın bir sözüyle bu işi yapıyoruz” şeklinde konuştu.
“İYİKİ BAŞKANIMIZ VAR”
Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e katkılarından dolayı da teşekkür eden Özdemir, “Burada olmamızın baş nedeni Isparta Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen. Bugüne kadar verdiği tüm sözleri tuttu başkanımız. İyi ki başkanımız var.! Şükrü Başkan olmazsa bu takım küme düşer. Otobüsünden gıdasına maddi katkıdan bir çok destekte imzası var. Spor kulüplerinin ayakta durması için belediye desteği şart. Başkanımıza bu zamana kadar verdiği katkılar için teşekkürü bir borç biliyorum. Bizle birlikte mücadele ediyor. Mazbata töreninde dahi katkı istedik ve destek oldu” dedi.
VALİ BARUŞ’A TEŞEKKÜR
Bu arada Isparta Valisi Aydın Baruş’a da teşekkür eden Özdemir ,”Kim katkı veriyorsa teşekkür ettik. Allah razı olsun Sayın Valimizden. Her maçımıza geliyor. Yarıda bize çok büyük katkı verdi” diye konuştu.