Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Aday Tural, “Sizi Kışkırtmaya Çalışanlara Kulak Asmayın!”

Göreve geldiklerinde belediyede işçi

Göreve geldiklerinde belediyede işçi çıkaracağı şeklindeki söylentilere karşı İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural net mesaj verdi!

“KİMSE İŞTEN ÇIKARILMAYACAK”

Göreve geldiklerinde belediyede işçi çıkaracağı şeklindeki söylentilere karşı İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural net mesaj verdi “ Rahat olun endişeye kapılmayın. Sizi kışkırtmaya çalışanlara da kulak asmayın. Biz göreve geldiğimizde hiçbir işçi arkadaşımızı çıkarmayacağız. Bunu sizlere Ahmet Tural sözü olarak veriyorum” dedi.

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, göreve geldiğinde belediyeden işçi çıkaracağı şeklinde ortaya çıkan söylenti ve iddialara karşılık açıklama yaptı.  İşçilerden rahat olmalarını isteyen Tural “Çok değerli belediyemizin çalışanları işçi kardeşlerim. Biz göreve geldiğimizde işçi çıkaracağımız şeklinde bazı cenahlar tarafından aslı astarı olmayan söylemlerle sizlerin tedirgin edildiğini öğrendik. Daha önce de açıkladım bir kez daha söylüyorum. 34 yıllık idarecilik hayatım boyunca hiçbir işçiyi çıkarmadığımı herkes bilir. Çünkü biz emeğin alın terinin ne olduğunu iyi biliriz. Rahat olun endişeye kapılmayın. Sizi kışkırtmaya çalışanlara da kulak asmayın. Bu söylentilere inanmayın. Korku bacayı sarmıştır. Kazanacağımızı anlayanlar sizlerin üzerine oynayarak bu yükselişimize engel olmaya çalışmaktadır. Ama bunlar nafiledir.

“ODALARDAKİ SES KAYDI ALAN KAMERALAR KALDIRILACAK”

Biz göreve geldiğimizde hiçbir işçi arkadaşımızı çıkarmayacağız. Kimse sendika değiştirmeye zorlanmayacak. Kimsenin sosyal medyası takip edilmeyecek. Odalardaki o ses kaydı alan kameralarla sizlere uygulanan baskılar, işçilerimize uygulanan mobingler son bulacak. İşçimiz, çalışanımız tüm haklarını fazlasıyla sonuna kadar alacak.  Bunu sizlere Ahmet Tural sözü olarak veriyorum. Özlediğiniz o mutlu  çalışma ortamını sağlamamıza 55 gün kaldı. Sizlerden biraz daha sabır istiyoruz. Güzel günler yakındır hepinizi sevgiyle selamlıyorum” diye konuştu

Instagram adresimizi takip etmek için TIKLAYIN

Facebook adresimizi takip etmek için TIKLAYIN