var galleryTemplate = 3;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Adnan Erbaş ile “İş Hayatında Etkili İletişim” Eğitim Semineri Gerçekleşti

Isparta Ticaret Borsası, üyelerine

Isparta Ticaret Borsası, üyelerine yönelik düzenlediği eğitim seminerlerine bir yenisini daha ekledi. Isparta Meydan AVM Kültür Merkezi’nde gerçekleşen seminerin konusu “İş Hayatında Etkili İletişim” oldu. Devlet Tiyatrosu sanatçısı, davranış bilimleri ve iletişim uzmanı Adnan Erbaş’ın sunduğu seminer, yoğun ilgi gördü.

Seminerde Adnan Erbaş, iş dünyasında iletişimin önemini ve etkili iletişim tekniklerini detaylı bir şekilde anlattı. Erbaş, sahne sanatlarındaki tecrübelerini ve iletişim konusundaki akademik bilgilerini harmanlayarak katılımcılara son derece faydalı bilgiler sundu. İş hayatında başarılı iletişimin, kariyer gelişimi ve kurumsal başarı üzerindeki olumlu etkilerini vurgulayan Erbaş, etkili iletişimin temel unsurları hakkında pratik örnekler ve uygulamalarla katılımcıları bilgilendirdi.

Seminerde ele alınan başlıca konular arasında:İş yerinde doğru ve etkili iletişim kurma yöntemleri, Çatışma yönetimi ve çözüm önerileri, Empati kurma ve dinleme becerileri, Beden dili ve sözsüz iletişimin önemi,Takım içi iletişim ve motivasyon teknikleri yer aldı.

Katılımcılar, seminer boyunca interaktif şekilde etkinliğe dahil oldular ve kendi deneyimlerini paylaşarak Erbaş’a sorular yönelttiler. Bu sayede, teorik bilgilerin yanı sıra pratik uygulamalarla da iletişim becerilerini geliştirme fırsatı buldular