Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Atakan Yazgan: “Isparta ittifakı kuruldu, kazanıyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisi Isparta

Cumhuriyet Halk Partisi Isparta belediye başkan adayı Atakan Yazgan, beraberinde Isparta Milletvekili Hikmet Yalım Halıcı, CHP il-ilçe örgütü ve belediye meclis üyeleriyle birlikte Kaymakkapı Meydanı’nda vatandaşlarla bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi Isparta belediye başkan adayı Atakan Yazgan, beraberinde Isparta Milletvekili Hikmet Yalım Halıcı, CHP il-ilçe örgütü ve belediye meclis üyeleriyle birlikte Kaymakkapı Meydanı’nda vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaret sırasında yoğun bir ilgiyle karşılaşan Yazgan, halk tarafından “Seninleyiz” sloganlarıyla karşılandı.

Halkın yoğun sevgisi karşısında yoğun kalabalık karşısında yürüyemeyecek duruma gelen Yazgan ,” Herkes bilsin, öndeyiz, seçimi kazanıyoruz. Türkiye İttifakı artık Cumhuriyet Halk Partisinin kendisidir. Tüm demokratlar, sosyal demokratlar , muhafazakar ve milliyetçiler Cumhuriyet Halk Partisi etrafında Isparta’da ittifak kurmuştur. Bugün burada olanlar dahil tüm Isparta halkı bunu göstermektedir. İçiniz rahat olsun, Isparta’nın halkçı, şeffaf, dürüst belediyecilikle tanışmasına çok az kaldı” ifadelerini kullandı.

Yazgan’ın açıklamalarıyla birlikte, Kaymakkapı Meydanı’nda bulunan vatandaşlar, yoğun bir destek ve sevgi gösterisinde bulundu.