var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Atakan Yazgan’a Sabotaj

Cumhuriyet Halk Partisi Isparta

Cumhuriyet Halk Partisi Isparta Belediye Başkan adayı Atakan Yazgan’ın resim ve afişlerinin olduğu billboardlar kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından söküldü.

Cumartesi günü akşam saatlerinde donatılan Çam HALI önündeki billboardların kimler tarafından söküldüğü bilinmiyor. Emniyete intikal eden konunun detaylıca araştırıldığı suçlu ve suçlular hakkında tahkikatın devam ettiği bildirildi.

CHP il Başkanı Vedat Şenol konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi: “31 Mart yerel seçimlerin ilimizde ve ülke genelinde sakin, demokratik bir ortamda yapılması en büyük dileğimiz. Ne var ki demokrasiyi içine sindiremeyen siyasi yarışın fanatik taraftarı olduğunu düşündüğümüz kendini bilmez kişilerin billboardlardaki adayımız Atakan Yazgan’ın resimlerine tahammül göstermeyerek al aşağı edenleri şiddetle kınıyor ve emniyet güçlerinden bu olayı gerçekleştirenlerin tespit etmelerini ve hesap vermelerini bekliyoruz. Siyasi nezaketsizlik ve hazımsızlığın daha şimdiden vuku bulduğu ilimizde bundan sonraki sürecin daha sakin ve olgunlukta geçmesi adına hem siyasi partilerin teşkilatlarına hem de güvenlik güçlerine büyük görevler düşüyor. Umarım bu son olur.”