var galleryTemplate = 3;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başdeğirmen Mazbatasını Aldı. Dualarla Makamına Oturdu

Yeniden Isparta Belediye Başkanı seçilen Şükrü Başdeğirmen bugün mazbatasını aldı.

Yeniden Isparta Belediye Başkanı

Isparta – AK Parti’nin Belediye Başkan adayı olan  Şükrü Başdeğirmen, yeniden Isparta Belediye Başkanlığına  seçilerek, halkın güvenini bir kez daha kazandı. Uzun yıllar boyunca ticaret ve sanayi alanında edindiği tecrübeleri belediye başkanlığı görevine taşıyan Başdeğirmen, ikinci dönem için mazbatasını alarak resmi göreve başlama sürecini tamamladı.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen mazbatasını alırken açılış konuşmasında  “değerli misafirlerim ,dostlarım, arkadaşlarım, 31 Mart 2024 seçimlerini geride bıraktık. Rabbim nasip etti , siz değerli vatandaşlarımız , hemşerilerimiz ve dostlarımızın oylarıyla yeniden vazife bizlere tevdi edildi. Bunun ne kadar değerli, ne kadar anlamlı, ne kadar gurur verici ve onur verici olduğunun bilincindeyim” ifadelerine yer verdi.

Şükrü Başdeğirmen mazbatasını aldıktan sonra Belediye binasının önünde vatandaşlarla bir araya gelerek , makamına dualar eşliğinde yeniden  oturdu.

Isparta Milletvekili  Mehmet Uğur Gökgöz, Osman Zabun , AK Parti Isparta İl Başkanı Furkan Cem Er, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Halil İbrahim Güleç ve çok sayıda halk katılım sağladı. Dualar edildikten sonra Başkan  Başdeğirmen, belediye binasına giriş yaparak başkanlık koltuğuna yeniden oturdu. Isparta halkı Başkan Başdeğirmen’i coşkuyla karşıladı. Alkışlar ve gül yağmuru eşliğinde tören sona erdi. Başkan Başdeğirmen, önümüzdeki 5 yıl içerisinde büyük hizmetler yapacaklarına dair söz verdi.

Haberin detayları için linke tıklayınız.