Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Başdeğirmen, O İddialara Çok Öfkelendi!

“Hadi Bunu Cahil Bir

“Hadi Bunu Cahil Bir Adam Söylese Tamam…

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Mimarlar Odasını ziyaretinde bir soru üzerine yeşil alanların satıldığı yönündeki iddialara açıklık getirdi.

Yeşil alanların statüsünün değiştirilemeyeceğini ve satılamayacağını belirten Başkan Başdeğirmen, “Sayın Cumhurbaşkanımız dahi istese yeşil alanın 1 metre karesini alamaz. Bunlar laf ile olmaz, yeşil alan sattığımıza dair bir tane belge getirin” dedi.

Başdeğirmen açıklamasının devamında; ‘Bu seçimde sürecince olmaması gereken, söylenmemesi gereken, bilmeden konuşulmaması gereken, daha çok ne konuşulacağından öte ne konuşulmaması gereken zamandayız. Bunu söyleyen 15 yıl belediye başkanlığı yapan birisidir. Eğer 15 yıl belediye başkanlığı yapan birisi bunu söyleyebiliyorsa o başkanlığı da nasıl yaptığını merak ediyorum. Ve yeniden nasıl aday olabildiğini merak ediyorum. Yeşil alan bölge dokunulamaz. Tapusu yoktur. Tapusu olmayan yer satılamaz. Bunu söyleyen belediye başkanlığı yapan birisi olduğu için üzülüyorum’ diye ifade etti.

Cuma pazarının oradaki yeşil alanın satıldığı iddialarına de tepki gösteren Başkan Başdeğirmen, yeşil alanın statüsü daha değiştirilemez. Tapu belgen olması lazım. Böyle bir şey yokki, nasıl alırlar. Bunu cahil bir adam söylese tamam ama bunu söyleyen belediye başkanıdır dedi.

Instagram adresimizi takip etmek için TIKLAYIN

Facebook adresimizi takip etmek için TIKLAYIN