var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bölgesel Ligde ISUBÜ Basketbol Takımı 3. Oldu

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Basketbol Takımı Bölgesel Ligde 3. Oldu.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun 18-22 Aralık 2023 tarihleri arasında Mersin Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlediği, Üniversiteler arası “Basketbol Bölgesel Lig” müsabakasına, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Erkek Basketbol Takımımız katıldı.

6 üniversite takımının katıldığı zor bir grupta mücadele eden basketbol takımımız turnuvayı 3. sırada tamamlayarak üçüncülük kupası almayı hak etmiştir.

ISUBÜ Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ramazan Özçelik, takım oyuncularına, bu yıl takımımızın başında Antrenör olarak görev alan Barış Candan’a, takımın hazırlanmasında ve turnuvaya katılımın sağlanmasında tam desteklerini veren, Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığına ve Takım Sorumlusu Dr. Öğr. Gör. Mustafa Topraklı’ya ve öğrencimiz Mustafa Can Işık’a teşekkürlerini iletti.

Takım Antrenörü olarak görev alan Barış Candan zor bir gruptan üçüncü olarak döndüklerini daha iyi bir derece de elde edebileceklerini belirterek Üniversite yönetimine vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti.