Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bu Ay Düzenlenen Toplantının Konuğu Yalım Halıcı Oldu

Isparta Girişimci Sanayici ve İş İnsanları Derneği (IGSİAD)’ın 2024 yılı faaliyet döneminde ayda bir gerçekleştirdiği üyeler arası Olağan Kahvaltılı Toplantısının konuğu, Isparta Milletvekili Sayın Hikmet Yalım HALICI oldu.

Isparta Girişimci Sanayici ve

Isparta Girişimci Sanayici ve İş İnsanları Derneği (IGSİAD)’ın 2024 yılı faaliyet döneminde ayda bir gerçekleştirdiği üyeler arası Olağan Kahvaltılı Toplantısının konuğu, Isparta Milletvekili Sayın Hikmet Yalım HALICI oldu.

26 Nisan 2024 Cuma günü düzenlenen kahvaltılı toplantı, Barida Hotels Shakespeare Coffee&Bistro’da gerçekleşti. Üyelerimizin katılımı ile gerçekleşen kahvaltıda; Sayın HALICI, “ davetiniz için teşekkür ederim” diyerek üyelerimizle tanışıp, yaptıkları işler hakkında bilgi aldı. Sayın milletvekilimiz son gerçekleşen yerel seçimleri değerlendirerek, ülkemiz ve Isparta için hayırlı olmasını diledi. Bir şehri ayakta tutan dinamiklerin başında iş insanlarının geldiğini söyleyen HALICI, “bu nedenle yerel yönetimlerin iş insanlarımızı, sanayicilerimizi desteklemesi ve şehrimizin kalkınması için birlikte hareket etmesi gerekli. Bizlerde sesinizi duyurmak ve sorunlarınıza çözüm önerisi sunmak için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız” şeklinde konuştu. Yönetim Kurulu Başkanımız Kubilay KAPI’da kahvaltılı toplantımıza katılımından dolayı Sayın Vekilimize teşekkür ederek, tüm vekillerin, belediye başkanı ve yöneticilerin parti gözetmeksizin bir masada oturup Isparta’nın sorunlarını çözmeleri gerektiğini söyledi. Seçimlerin artık geride kaldığını, halkın sandığa giderek kararını verdiğini söyleyen KAPI; “IGSİAD olarak bizler yani iş dünyası, sizleri şu partinin veya bu partinin vekili, belediye başkanı olarak değerlendirmiyoruz, Isparta milletvekili ve Isparta belediye başkanı olarak görüyor ve bu nedenle Isparta sorunları için ortak bir masada oturmanızı bekliyoruz” dedi. Sayın HALICI’da diğer arkadaşlarla aynı masaya siyaset yapmadan oturmaya her zaman hazır olduğunu ifade ederek, üyelerimizin sorularını yanıtladı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltının ardından Yönetim Kurulu Başkanı Kubilay KAPI, Isparta Milletvekili Sayın Hikmet Yalım HALICI ’ya teşekkür belgesi takdim etti.