var galleryTemplate = 3;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Chp’li Halıcı ‘Daima Genç Kalan 19 Mayıs Ruhu İle Türkiye’yi Aydınlığa Kavuşturacağız’

Parti Meclisi Üyesi ve CHP Isparta Milletvekili Hikmet Yalım Halıcı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle yazılı bir basın açıklaması yayınladı. Halıcı, açıklamasında “Mutlaka başaracak ve daima genç kalan 19 Mayıs ruhu ile Türkiye’yi aydınlığa ulaştıracağız.” dedi.

Parti Meclisi Üyesi ve

Açıklamasında ‘bu başı dik aydınlanma yürüyüşü sayesinde demokratik, laik ve çağdaş bir Cumhuriyete kavuştuk’ ifadelerine yer yeren CHP’li Halıcı “Bugün, büyük önderimiz Atatürk’ün Samsun’a çıkarak, bağımsızlık meşalesini yakmasının ve milli mücadeleyi başlatmasının yıldönümü. Bu başı dik aydınlanma yürüyüşü sayesinde demokratik, laik ve çağdaş bir Cumhuriyete kavuştuk.” ifadelerini kullandı.

Yalım Halıcı açıklamasında ayrıca şunları söyledi:

“Bugün, büyük önderimiz Atatürk’ün Samsun’a çıkarak, bağımsızlık meşalesini yakmasının ve milli mücadeleyi başlatmasının yıldönümü. Bu başı dik aydınlanma yürüyüşü sayesinde demokratik, laik ve çağdaş bir Cumhuriyete kavuştuk.

Her türlü karanlığa ve baskıya rağmen bu vizyon ve aydınlanma ışığı ile bu kutlu yürüyüşümüzü sürdürüyoruz. Mutlaka başaracak ve daima genç kalan 19 Mayıs ruhu ile Türkiye’yi aydınlığa ulaştıracağız.”