var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Devlet Malına Hunharca Zarar Veriyorlar!

Isıkkent Spor Salonunun dış

Isıkkent Spor Salonunun dış duvarları adeta karalama tahtasına döndü. Kendini bilmezler, devlet malına hunharca zarar vermeye devam ederken, kurum yetkililerinin buna bir önlem almaması ise şaşırtıcı!

Bir takım kendini bilmez kişi yada kişiler, Isparta’da ki kamu mallarına zarar vermeye devam ediyorlar. Kent genelinde bulunan kamu binaları duvarlarının spreyle boyanmış halleri hem yürekleri dağlıyor hem de kamu binaları kötü gözüküyor.

Salı günü sorumlu gazetecilik anlayışı ile gündeme getirdiğimiz Süleyman Demirel Caddesinde bulunan üst geçidin ardından şimdi de Işıkkent Spor Salonu’nu gündeme getiriyoruz. Spor Salonunun duvarlarına pek çoğu sprey boyalarla yapılmış resim veya yazılar arasında yok yok. Ne olduğu anlaşılamayan resimler kadar küfür içerikli yazılar da bulunmakta.

PEK ÇOK KAMU MALI ZARAR GÖRMÜŞ DURUMDA

Kent merkezinde pek çok kamu malına sprey boya ile duvar yazıları yazan kişiler tarafından zarar verilmiş durumda. Zarar gören kamu malları arasında elektrik direkleri, trafolar, bina duvarları, bahçe duvarları ve çocuk parkları gibi pek çok kamu yararına kullanılan yerler var.

SANAT FARKLI ZARAR FARKLI

Isparta’da bazı trafo ve duvarlara ilgili kurumların bilgisi dahilinde kentin önemli değerlerini yansıtan resimler yapılırken bu uygulama vatandaşlar tarafından tam not almıştı. Fakat kendini bilmez kişiler tarafından kamu binalarına zarar verici yazı ve aşklarını ilan eden cümlelerin böylesine önemli binalara zarar verdiğinin bir kez daha altını çizmek istiyoruz. (Tuna Ünal)