var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Devletin 1 Lirasını Yiyene Zehir Zıkkım Olsun

AK Parti’nin Belediye Başkanı

AK Parti’nin Belediye Başkanı adayı olan Şükrü Başdeğirmen, Halıkent bölgesindeki halka hitap etti. Son zamanlarda karşılaştığı asılsız suçlamalar ve iftiralar karşısında Başdeğirmen, devletin parasını haksız yere alan, çıkar için kullanan ya da başkalarına kullandıranlara karşı öfkesini dile getirdi ve ‘Devletimin tek kuruşunu bile haksız yere alan ya da alanlara göz yumanlara lanet olsun. Ben bu duruşumu açıkça ifade ediyorum, acaba başkaları da bunu söyleyebilir mi?’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

AK Parti’nin Belediye Başkanı ve aynı zamanda Belediye Başkan Adayı olan Şükrü Başdeğirmen, Halıkent’teki yerel halkla bir araya geldi. Halıkent ve Ayazmana’daki mitinge katılanlar, alana akın etti ve etkinlik boyunca Başdeğirmen için ‘büyük başkan’ tezahüratları yapıldı. Mitinge, AK Parti’nin il ve ilçe başkanları, milletvekili ve parti üyelerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katılım gösterdi. Mitingin odak noktasında ise, Başdeğirmen’e yönelik son dönemde gerçekleştirilmeye çalışılan siyasi saldırılar ve iftira kampanyaları vardı.

AK Parti Isparta Milletvekili Osman Zabun, Ispartalıların, Şükrü Başdeğirmen’le aralarında sarsılmaz ve yıkılmaz bir gönül köprüsü kurduğunu söyledi. Milletvekili Zabun, “Milletimizin Şükrü Başkana teveccühünü gören birileri çırpındıkça, mesafe alamadıklarını gördükçe iftira ve yalan kampanyasına başladı. O ancak size yakışır. Ne kadar yalan ve iftira atarlarsa atsınlar, o çamur onların ellerine bulaşır, bize yetişmez. Onların yalan ve iftiralarına rağmen Isparta’da dürüstlüğün adresi Şükrü Başdeğirmen’dir. Ahlakın ve erdemin, hizmetin, güvenin ve huzurun adresi Şükrü Başdeğirmen’dir” şeklinde konuştu. Zabun, “Boşa çabalamayın, uğraşmayın sadece kendinizi küçülttüğünüzle kalırsınız. Bu millet Şükrü Başkanla güçlü bir gönül köprüsü kurdu ve bunu yıkmaya tankınız, topunuz, sosyal medyanız, yalanlarınız ve iftiralarınız bunu yıkmaya yetmez” görüşlerinde bulundu.