var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Dünya Kadın Hakları Günü Kutlu Olsun

Bugün, dünyanın dört bir

Bugün, dünyanın dört bir yanındaki kadınların haklarını kutluyoruz . Onların eğitim, sağlık, iş, siyaset, kültür, spor gibi her alanda haklarını. Onların özgürce karar verme, ifade etme, katılma, yaratma haklarını.

Bugün, kadınların haklarını savunduklarını kutluyoruz. Onların nasıl adalet için mücadele ettiklerini, nasıl haklarını talep ettiklerini .Onların nasıl seslerini duyurduklarını, nasıl haklarını kazandıklarını.

Bugün, kadınların haklarını koruduklarını kutluyoruz. Onların nasıl birbirlerine destek olduklarını, nasıl birlikte güçlendiklerini. Onların nasıl hak ihlallerine karşı çıktıklarını, nasıl haklarını yaşattıkların.

Bugün, kadınların günü. Onlara saygı duyuyoruz, onlara inanıyoruz, onlara güveniyoruz . Onları destekliyoruz, onları takdir ediyoruz, onları gururla anıyoruz

Bugün Türk kadınına seçme ve seçilme hakkının verilmesi ve Dünya Kadın hakları Gününü kutluyoruz. Kadınlara bu hakkı veren ve ” Türkiye Cumhuriyeti anlamınca kadın , bütün Türk tarihinde olduğu gibi bugünde en saygın düzeyde , her şeyin üstünde yüksek ve şerefli bir varlıktır” diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e saygılarımızı iletiyoruz.