Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Eğirdir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Gerçekleştirildi

Eğirdir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nı dördüncü kez düzenledi.

Eğirdir Mesleki ve Teknik

Eğirdir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nı dördüncü kez düzenledi. Açılış töreniyle başlayan fuara Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik, Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa Özer, İl Genel Meclisi Üyeleri Sadettin Onur ve Abdurrahman Sinap, İlçe Milli Eğitim Müdürü Necdet Erol, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hakan Çelebioğlu, TÜBİTAK İl Koordinatörü Emrah Doğan, Milli Eğitim İl Şube Müdürü Ali Aslan, okul müdürleri ve birçok davetli katıldı.

Toplamda 19 proje sergilenen fuar, 17 danışman öğretmen ve 41 öğrenci tarafından gerçekleştirildi. Proje yürütücüsü Nuray Eralp koordinasyonunda tasarım, inceleme ve araştırma alanlarında 10, 1 ve 8 proje hazırlandı ve sunuldu.

Kaymakam Adem Çelik ve Belediye Başkanı Mustafa Özer, projeleri inceleyerek proje yürütücüleri ve öğrencilerden bilgi aldılar. Ayrıca, son yıllarda okula kazandırılan teknoloji malzemeleri eğitim sınıflarında gezildi.

Kaymakam Adem Çelik ve Başkan Mustafa Özer, fuarın hazırlanmasında emeği geçen yöneticilere, öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür ederek kutladılar.