var galleryTemplate = 3;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Eğirdir’de Hayat Boyu Öğrenme Haftası Sergisi Yapıldı.

Eğirdir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Haftası Sergi Programı Eğirdir Öğretmen Evi Çay bahçesinde bugün saat 11.00’de yapıldı.

Eğirdir Halk Eğitimi Merkezi
Eğirdir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Haftası Sergi Programı Eğirdir Öğretmen Evi Çay bahçesinde bugün saat 11.00’de yapıldı.
Programa Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik, Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa ÖZER, İlçe Milli Eğitim Müdürü Necdet EROL, daire müdürleri, okul müdürleri ve çok sayıda misafir katıldı.
Program Süleyman Demirel İlkokulunda açılan Halk Oyunları kursiyerlerinin gösterisi ile başladı. Halk oyunları eğiticisi Hatice MIRÇIK eşliğinde kursiyerler Nisa AYAN, İkra SÜRÜCÜ, Ebrar ERTÜRK, Elif GÖBEL, Ece MEDETOĞULLARI, Didem ALTINEL, Aysemira ERDOĞAN, Derya Ceren KILIÇOĞLU, Hayruyesu KARAKAYA, Edanur NALÇA, Sevgi YURDAKON, Elanur TARHAN ve Elif Nisa ERYİLMAZ gösterisini sunarak alkış aldılar.
Daha sonra Osman Karhan SAĞIROĞLU eşliğinde kursiyerler Ege PEHLİVAN, Nehir PEHLİVAN, Asude Ece ÖZTÜRK ve Beren ŞAHİN’e piyano sunumu ile devam etti.
Program halk oyunları eğiticisi Uğur SOYÇİÇEK’in eşliğinde Metehan TOKDEMİR, Mustafa Kayra NEYAMAN, Ömer KIŞLIOĞLU, Osman KÖSE, Ege ÇANKAYA, Gökçe AKIN, Zuhra GÜVENÇ, Ceylin Hazal ALTUNBAŞ, Elfin Nilüfer AYDIN, Hatice Ebrar ÖZÇELEBİ, Beren Nilda DİKYAR, Feyza KOÇAL, Ömer KIŞLIOĞLU, Mehmet ŞAHİN, Emir KIRKPINAR, Ervanur ERYİĞİT, Osman ÇANKAYA, Afrana KAPLAN, Mustafa Berk NALÇA, Şükrü KURT, Alperen Yiğit YILMAZÇELİK, Kenan KARADAĞ, Hümeyra ÇETİNTÜRK halk oyunları gösterisi ile devam etti.
Program eğitici Çiğdem Tuğçe ÜNSAL DEMİRELLİ’ eşliğinde kursiyerler Fahri KANLI, Elif Mira KUTLU ve İrem ALTINE’in keman ve gitar sunumu, daha sonra Sarıidris Ortaokulunda açılan bağlama kursu kursiyerleri eğitici Hasan AKBABA eşliğinde Süleyman KÖSE, Ayşenaz YILMAZ, Elif ÜNAL, Cansu AKYOL, Tuğba ALTUNIŞIK bağlama dinletisi ile neşeli anların yaşanmasına sebebiyet verdi.
Hayat Boyu Öğrenme Haftası Sergisi son olarak sergi açılışı ile devam etti. Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik ve Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa ÖZER misafirlerle birlikte sergiyi gezdiler. Sergide ürünler hakkında ayrıntılı bilgiler alan Eğirdir Kaymakamı Çelik ve Başkan Özer öğretmen ve kursiyerler ile hatıra fotoğrafı da çektirdi.
Etkinlikler bugün ve yarın da devam edecek. Sergiyi ziyaret edecek vatandaşlarımız için sergi bugün akşama kadar açık kalacak.
Halk eğitimi merkezi müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında yarın saat 10.00 – 17.00 saatleri arasında öğretmen evi çay bahçesinde kurs faaliyetleri tanıtımları yapılacak.