Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

EĞİTİM ÇALIŞANLARINA KAMU ÇALIŞANLARINA DAVET

Türk Eğitim-Sen Isparta Şubesinden

Türk Eğitim-Sen Isparta Şubesinden Isparta’daki eğitim ve kamu çalışanlarına 100. Yıl daveti yapıldı. Yapılan açıklamada;

‘’Sendikamızın, Cumhuriyetimizin 100.Yılı Kutlama Programımız çerçevesinde üyelerimiz, eğitim ve kamu çalışanları ile vatandaşlarımızın katılımıyla Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de bir dizi etkinlik planlanmıştır.

Bu etkinlikler kapsamında  27 Ekim Cuma saat 16:30 da Şehitlik ziyareti (Kuran-ı Kerim tilaveti ve dua okunması), 17:45 te 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı Atatürk Anıtına Cumhuriyetimizin banisi Atamıza şükran ve minnet duygularımızın ifadesi anlamında, çelenk sunumu yapılacak akabinde  “Bayramımız Kutlu Olsun Cumhuriyetimiz 100 Yaşında ” konulu kutlama  mesajımız açıklanarak, çevrede bulunan vatandaşlarımıza ve özellikle çocuklarımıza şanlı bayrağımız ve “Cumhuriyetimiz 100 Yaşında” temalı afişimiz dağıtılacaktır.

Katılım ve destek için  sizleri 27 Ekim Cuma 16:30 da Şehitliğe, sonarsında 17:45 te 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı Atatürk Anıtına bekliyoruz. Sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.’’ İfadelerine yer verildi.