var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ekran Koruyucu Olmadan Telefon Kullanmayın

Isparta merkez belediye iş

Isparta merkez belediye iş hanında Tamirci Bey dükkanında faaliyet gösteren ve işinin ehli telefon tamir ustası Ali Yağız, akıllı telefon ekranlarının artan maliyetler sebebiyle çok pahalı olmasından dolayı, kullanıcıların ekran koruyucu kullanmalarını tavsiye etti.

Günümüzde akıllı telefon fiyatları artan maliyetler ve enflasyon nedeniyle cep yakıyor. Ekranı kırılan akıllı telefon tamiratı ise binlerce lirayı bulabiliyor. Bu durumda vatandaşları ekonomik anlamda zora sokuyor. Telefon tamircileri ise akıllı telefonların ekran koruyucularıyla kullanılmasını öneriyorlar.

İşinin ehli telefon tamircisi Ali Yağız, “Ekran koruyucuların ekranı koruma sağlamlığı darbeyi aldığı yere göre değişse de bizler telefon tamircileri olarak ekran koruyucu kullanılmasını kesinlik öneriyoruz. Ekran koruyucusu olan bir telefon darbeyi, ekranın orta tarafların aldığında ekranı kesinlikle koruyor. Kenarlardan darbe aldığında ise kırılma durumu oluşabiliyor. Ekran fiyatlarının ülkemize dolar kuru üzerinden gelmesi ve maliyetlerinde çok fazla olması sebebiyle koruyucu kullanılmasını öneriyorum. Ayrıca telefonlar korumasız kullanıldığında ekranlarda çizikler oluşabiliyor. Bu çizikler zamanla maddi olarak hasara da yol açabiliyor.” İfadelerini kullandı.