Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Elimde Bir Paçavra Var”

Emre ve Sülübey Mahalleleri

Emre ve Sülübey Mahalleleri mitinginde konuşan Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, bir siyasi partiden belediye meclis üyesi adayına ait yerel bir gazetenin içerisinde iftira ve yalanların olduğu bir gazete bastırdığını, savcılık kararıyla polisin bu gazetelere yasal şartlarda basılmadığı gerekçesiyle matbaada el koyduğunu söyledi. 

Başkan Başdeğirmen, “Başkalarının da hazırlıkları varmış, onlar da bir şeyler yazıp dağıtacaklarmış. İstediklerini yazsınlar, istediklerini çizsinler kim ne derse desin Allah’ın izniyle sandığın dibine gömüldüler” derken Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, mitingde eline aldığı o gazeteyi buruşturup, kalabalığa göstererek “Bu paçavrayı çöp tenekesine atıyorum” diyerek fırlattı.

AK Parti Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, yerel bir gazetenin ‘ek’ adı altında bastırdığı ve yasal basılmadığı gerekçesiyle savcılık kararıyla polis tarafından toplatılan gazete yayınıyla ilgili konuştu. Eski siyaset anlayışının bu yerel seçimlerde de yine nüksettiğini belirten Gökgöz, “25 yıl önceki iftira kampanyaları tekrar tekrar Isparta’nın üzerine karabasan gibi çökmeye çalışsa da savcılığımız ve güvenlik kuvvetlerimiz olaya el koydular. Elimde bir paçavra var. Çamur at, tutmazsa izi kalsın. Bu anlayış 1999 seçimlerinden sonra bitti. Bu algıyı Ispartalı benim mahallelim yer mi? Bu siyaset muhterislerine, bu iftira sahiplerine inşallah 31 Mart akşamında ikinci dönemimize imza atarken, en büyük tokadı sandıkta sizler vuracaksınız. Çünkü bu siyaset ahlaksızlarının dersinin verilmesinin zamanı geldi. Hukuk bana da lazım onlara da lazım. Biz hukuk çerçevesinde ne yapılması gerekiyorsa nerelere müracaat edilmesi gerekiyorsa bu iftiranın, bu ahlaksızlığın bu siyasi rol çalmanın hesabını hukuk çerçevesinde Allah’ın izni ile soracağız. Bu hukuk tanımaz, bu iftiraperverlere 31 Mart’ta sizlerin güzel bir cevap vereceğinden eminim. Bugüne kadar bunu basan, bastıran, buna yalanlarına uyduran, bunlarla beraber hareket eden, bunlara çanak tutan, bunların önünde giden bunlarla beraber iş tutanları böyle çöp sepetine atıyorum” ifadelerinde bulunarak elindeki gazeteyi buruşturup, attı.