Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Geliştirecek Tüm Çalışmalarda ITSO’nun Yanındayız

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ITSO Başkanı Metin Çelik ve beraberindeki heyet ile bir araya geldi. Ziyarette birlik ve beraberlik mesajları verildi, 4. OSB çalışması ele alındı.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ITSO Başkanı Metin Çelik ve beraberindeki heyet ile bir araya geldi. Ziyarette birlik ve beraberlik mesajları verildi, 4. OSB çalışması ele alındı.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Başkan Başdeğirmen ITSO Başkanı Metin Çelik, Meclis Başkanı Akif Aslan, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile TOBB Isparta Kadın Girişimciler Kurulunu kabul etti. Şükrü Başdeğirmen’in odanın onursal başkanı olduğunu ve Isparta’nın sorunlarını yakından tanıdığını belirten ITSO Başkanı Metin Çelik, “Önceki  dönemde olduğu gibi yeni dönemde de Isparta’nın yararına olan tüm çalışmalarda birlikte olacağız” dedi. Çelik, “Isparta’mız için meclisimiz olarak her şeyi yapmaya hazırız. Bir yıldır uğraş verdiğimiz geçici antrepo ve tır garajı yapımı, başkanımız sağ olsun arazisini temin etti, 2 gün önce onaylandı. Onun yapımını da hızlı bir şekilde yapıp gümrüğümüzü biraz daha rahatlatacağız. Dördüncü OSB alanımızla ilgili çalışmamız vekillerimizin de yardımıyla başkanımızın desteğiyle bakanımızdan destek aldık çalışmalarına başladık. 2- 3 gün öncesinde de valimizin imzasıyla dosyamızı tekrar bakanlığa gönderdik. Aynı şekilde serbest organize serbest bölge alanı çalışmamız devam ediyor. Bununla ilgili çalışmalarımızda da gerek vekillerimizin gerek başkanımızın desteğini her zaman yanımızda hissedeceğiz. Geçen yıl yaptığımız birinci turizm fuarının bu yıl inşallah ikincisini yapacağız. Başta valimiz olmak üzere belediyemiz, üniversitelerimiz tüm Isparta olarak daha güzel bir fuar alanı inşallah birlikte gerçekleştireceğiz. Bundan sonra da bütün çalışmalarımızla, belediyemizle, valimizle, siyasi liderlerimizle birlikte Isparta’mıza güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum. Tekrar bütün meclisimiz, kadın girişimcilerimiz, yönetimimiz adına başkanımıza hayırlı olsun diyoruz” görüşlerinde bulundu. Bugüne kadar uyum içerisinde çalıştıkları ITSO ile yeni dönem de iş birliklerinin devam edeceğini belirten Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de “Şehrimizin gelişimi için sizlerin her zaman yanınızdayız” mesajını verdi. Başdeğirmen, “Yeni dönem sizlerle tekrar çalışma imkânı bulduğum için ben de memnuniyetimi belirtmek istiyorum. Isparta’mızın sorunlarını veya yeniliklerini konuşabilmek çok değerli. Isparta’mızı bir adım ileriye nasıl götürebiliriz? Bunları düşünerek yaptığımız çalışmalar her zaman için bizlere olumlu yansıyacaktır. İnşallah bu dönem daha güzel işler yapacağımız inancındayım. Projelerinizde her zaman sizlerle beraberiz. Projelerimizde sizler de her zaman bizlerlesiniz. Yapılacak çalışmalarda iyi bir sonuca ulaşacağız. Daha iyisini yapmak için biz sizlerle beraberiz” ifadelerinde bulundu.