Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gölcük Tabiat Parkına Giriş Fiyatları Güncellendi

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, yüksek fiyatlarla girişinden şikayetçi olunan Gölcük Tabiat Parkı’nda seçimler öncesinde vermiş olduğu giriş ücretlerinde indirime gidileceği müjdesini yerine getirdi.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen sözünü tuttu ve Gölcük Tabiat Parkı’nın giriş ücretlerini düşürdü.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, yüksek fiyatlarla girişinden şikayetçi olunan Gölcük Tabiat Parkı’nda seçimler öncesinde vermiş olduğu giriş ücretlerinde indirime gidileceği müjdesini yerine getirdi. Başkan Başdeğirmen, Gölcük Tabiat Parkı için önemli projelere imza atacaklarını açıklarken, giriş ücretlerinde de ciddi indirime gidildi.
Buna göre 12 Nisan 2024 Cuma gününden itibaren geçerli olan giriş ücretleri 3’te bir oranına çekildi. Bugüne kadar yaya girişlerinde uygulanan 30 liralık giriş ücreti 10 liraya, motosiklet 60 liradan 20 liraya, 90 lira olan araç girişleri 30 liraya, 180 lira olan küçük minibüs fiyatları 90 liraya, 450 lira olan büyük minibüs girişleri 150 liraya, 900 lira olan otobüs giriş ücretleri de 300 liraya düşürüldü. Uygulama 12 Nisan Cuma gününde yürürlüğe girdi.
Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in Gölcük Tabiat Parkındaki ilk icraatının giriş ücretlerinin düşürülmesinin ardından önümüzdeki günlerde de mesirelik alanlar için yeni düzenleme çalışmalarına başlanacak.