Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gülbirlik’te Görev Değişimi

GÜLBİRLİK’te Görev Değişimi Gerçekleştirilerek

GÜLBİRLİK’te Görev Değişimi Gerçekleştirilerek Yeni İsim Yerini Aldı.

Kısa adı GÜLBİRLİK olan Gül, Gülyağı ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği Genel Müdürlüğünde nöbet değişimi yaşandı.

Gülbirlik Yönetim Kurulu kararı ile 2011 yılından bu yana aralıksız 13 yıldır Gülbirlik Genel Müdürlüğü görevini yürüten Hasan Çelik’in yerine Rosense Genel Müdürü İbrahim Işıdan atandı.

1986 yılından bu yana Gülbirlik bünyesinde değişik görevlerde bulunan ve 2011 yılında Genel Müdürlük görevine getirilen Hasan Çelik’in kendi isteği ile bu görevden ayrılma talebini uygun bulan Yönetim Kurulu yaptığı toplantıda Gülbirlik bünyesindeki Rosense A.Ş. Genel Müdürlüğünü yürütmekte olan İbrahim Işıdan’ı Genel Müdür olarak atadı. Işıdan’ın yeni görevine önümüzdeki günlerde başlayacağı belirtilirken, konuya ilişkin açıklamada bulunan Gülbirlik Genel Müdürü Hasan Çelik kendisinin 38 yıldır Gülbirlik’te görev yaptığını hatırlatarak, “Yüzümüzün akıyla bu görevi başarıyla yürüttük. Ama artık gençlerin önünü açmak adına bu görevden ayrılmam gerektiğine karar verdim ve bu talebimi Yönetim Kurulu da uygun bularak benim yerine yine Gülbirlik bünyesinde uzun yıllardır görev yapan genç ve başarılı kardeşimiz olan İbrahim Işıdan’ı Genel müdür olarak atadı. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum, Gülbirlik’i daha iyi noktalara getireceğine inanıyorum. Gülbirlik’te görev yaptığım süre içerisinde birlikte çalıştığım tüm mesai arkadaşlarıma yönetim kurulu başkanımıza ve değerli üyelerine ve bize her zaman güvenen  gül üreticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Instagram adresimizi takip etmek için TIKLAYIN

Facebook adresimizi takip etmek için TIKLAYIN