var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Günaydın: Atatürk Stadyumunu Kaptırmayacağım!

MHP Isparta Belediye Başkan

MHP Isparta Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Günaydın, Atatürk Stadyumu önünde çarpıcı açıklamalarda bulundu. Stadyumun yıkılarak başka bir yere yeniden yapılmasına yönelik projeleri “Arsa avcılığı” olarak nitelendiren Günaydın; “Buna asla izin vermeyeceğiz. Atatürk Stadyumunu yerinde yıkıp, yerinde günün ihtiyaçlarına göre projelendirerek yapacağız. İsmi de ebediyen değişmeyecek” dedi. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Isparta Belediye Başkan Adayı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, Atatürk Stadyumu önünde çarpıcı değerlendirmeler yaptı.

Bazı adayların Atatürk stadyumunu yıkarak, başka bir yere yeni stadyum inşa edeceklerine ilişkin açıklamaları eleştiren Günaydın “Biz Atatürk Stadyumu’nu yıkıp, yeniden yapmak istiyoruz. Burayı yıkarak başka bir yere stadyum yapmayı düşünenler var. Biz bu arsayı da kaptırmak istemiyoruz” dedi.

ISPARTA İÇİN BİR DEĞER

Atatürk Stadyumu’nun Isparta açısından bir değer olduğunu kaydeden Günaydın, “Atatürk Stadyumu Cumhuriyet tarihinden bu yana tarihi bir misyon oluşturmuştur. Burayı çağımıza göre, ihtiyaçlarımıza göre yeniden projelendirip, otopark, trafik sorunu, ticari alanları, stadyuma gelir sağlayacak dükkanları gibi düzenlemeleri gözeterek yeniden yapacağız. Bizim projemizde stadyuma mali gelir sağlayacak düzenlemeler de olacak” diye konuştu.

İSMİ EBEDİYEN DEĞİŞMEYECEK

MHP Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Günaydın, “Beşiktaş stadyumu yerinde yıkıldı ve yeniden yapıldı. Fenerbahçe stadı yerinde yıkıl ve yeniden yapıldı. Biz de aynı şekilde yapacağız. Dağların başına, dağların ötesine stadyumu taşımanın bir anlamı yok. Burası Isparta’nın bugününe ve yarına yetecek durumdadır. Şunu da net bir şekilde söyleyeyim, Atatürk Stadyumu’nun ismi ebediyen değişmeyecek” dedi.