var galleryTemplate = 3;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

IASKF Yönetiminden İl Genel Meclis Başkanı Ertuğrul’a ziyaret

Isparta Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (IASKF) Başkanı

Isparta Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (IASKF) Başkanı Nurettin Akgül, yönetimi ve Futbol İl Temsilcisi Ali Durmuş , İl Genel Meclis Başkanı Avukat Mehmet Ali Ertuğrul’u ziyaret ettiler

Isparta Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (IASKF) Başkanı Nurettin Akgül, yönetimi ve Futbol İl Temsilcisi Ali Durmuş , İl Genel Meclis Başkanı Avukat Mehmet Ali Ertuğrul’u ziyaret ettiler. Ziyarette Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Abdullah Çobankaya ve Davraz 32 Gençlikspor’un Kadın Futbol Takımı da hazır bulundu.

İl Genel Meclis Başkanı Avukat Mehmet Ali Ertuğrul ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, amatör spora ve sporcuya destek olacaklarını söyledi. Kendisinin de amatör futbol oynadığını ve sıkıntıları bildiğini söyleyen Başkan Ertuğrul, sportif faaliyetlerle gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak istediklerini dile getirdi.
Isparta Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (IASKF) Başkanı Nurettin Akgül ise İl Genel Meclis Başkanı Avukat Mehmet Ali Ertuğrul’a ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti. Amatör sporun sorunlarını anlatan Akgül, takım sayısını artırmaya yönelik çalışmalarından bahsetti.