Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

IGSİAD Başkanı Kubilay Kapı 18 Mart Mesajı Yayınladı

Isparta Girişimci Sanayici ve

Isparta Girişimci Sanayici ve İş İnsanları Derneği (IGSİAD) başkanı Kubilay Kapı, 18 Mart Çanakkale Zaferi münasebeti ile mesaj yayınladı.

IGSİAD Başkanı Kapı mesajında , “Bugün, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin kahramanlığını ve fedakarlığını bir kez daha gururla anıyoruz. Çanakkale, tarihin akışını değiştiren, bağımsızlık ve özgürlük mücadelemizin en önemli dönemeçlerinden biridir.

Bu zafer, vatan sevgisinin, cesaretin ve birlik ruhunun ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha göstermiştir. O dönemde yaşanan destansı mücadele, bizlere bugün de ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

Bugün, bu büyük zaferi kutlarken, bizlere düşen görev, ülkemizin kalkınması ve geleceği için aynı azim ve kararlılıkla çalışmaktır. IGSİAD olarak, ülkemizin ekonomik ve sosyal gelişimine katkı sağlamak adına üzerimize düşen sorumluluğun bilinciyle hareket etmeye devam edeceğiz.

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümünde, aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize sağlık ve mutluluklar diliyorum.” ifadelerine yer verdi