var galleryTemplate = 3;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Isparta 32 Spor’da Fuat Buruk dönemi başladı

Isparta 32 Spor, 2024-2025

Isparta 32 Spor, 2024-2025 futbol sezonu öncesinde önemli bir adım atarak teknik direktör Fuat Buruk ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Kulüp başkanı Gültekin Uysal, bu önemli imza töreninde açıklamalarda bulundu.

Başkan Gültekin Uysal Isparta camiasına hayırlı olsun dileklerini ileterek “Bugün, 2024-2025 futbol sezonuna Isparta Spor olarak ilk adımı atıyoruz. Bütün Ispartalılara hayırlı ve uğurlu olsun. Bu sene, Allah’ın izniyle, geçtiğimiz sezon gibi başarılı bir sezon geçirip takımımızı en güzel yerde bitirmek için elimizden gelen tüm mücadeleyi vereceğiz. Yönetim kurulmasını tamamladık ve şimdi teknik direktörümüzü belirledik. Sayın Fuat Buruk’a bizi tercih ettiği için teşekkür ediyorum. İnşallah Fuat hocamızla beraber güzel bir sezon geçirmeyi planlıyoruz.”

Başkan Uysal, transfer süreci hakkında da bilgi verdi: “Transferlerimiz başlayacak, fakat acele etmeyeceğiz. Mevcutta sözleşmesi devam eden 17-18 futbolcumuz var. Yerinde ve doğru transferler yaparak, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da planlamamızı tamamlayacağız. Allah nasip ederse 15 Temmuz itibariyle takım toplanıp ilk kampına başlayacak. İnşallah hayırlı ve uğurlu bir sezon olur hepimiz için.”

Fuat Buruk, yeni görevine başlamanın heyecanını şu sözlerle dile getirdi: “Burada güzel insanlarla tanıştım. Isparta Spor hedefe doğru ilerlerken, son 4-5 maçta başarısız oldu ve hedefe ulaşamadı. Bu sene aynı kadroyla ve birkaç takviye ile daha iyi yerlerde olabilmek için beni tercih ettiler. Başkanımız, yönetim kurulumuz ve çevremiz beni layık gördüler, teşekkür ediyorum. Burada olmak istedim ve orayı görünce hevesim daha da arttı. Bir şeyler yapacağımızı düşünüyorum.”

Buruk, transfer stratejileri hakkında da bilgi verdi: “Süper Lig takımlarının kamp zamanı yeni başlıyor. Bu takımlar birçok oyuncuyu kamp süresince deneyecekler. Başkanımız dedi ki çok acele etmeyeceğiz. Mevcut kadro ve öncelikle birkaç kritik mevkiye transfer yaptıktan sonra, büyük takımlardan gözümüze kestirdiğimiz oyuncuları isteyeceğiz. Galatasaray, Başakşehir, Antalya Spor ya da birincilik takımı olabilir. Gücümüz yettiğince her kapıyı çalacağız, en iyi şartlarda en uygun oyuncuyu almak için ama acele etmeyeceğiz. Önce kampı yaşayalım, oyuncuları tanıyalım. Birkaç eksik mevkimiz var, onları tamamladıktan sonra transferler ekstra olacak.” dedi.