var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ISPARTA BELEDİYE BAŞKANI
ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN IGSİAD’IN KONUĞU OLDU

Isparta Girişimci Sanayici ve

Isparta Girişimci Sanayici ve İş İnsanları Derneği (IGSİAD)’ın 2023 yılı faaliyet döneminde ayda bir gerçekleştirdiği üyeler arası Olağan Kahvaltılı Toplantısının konuğu, Isparta Belediye Başkanı Şükrü BAŞDEĞİRMEN oldu. 13 Eylül 2023 Cuma günü düzenlenen kahvaltılı toplantı, Barida Hotels Shakespeare Coffee&Bistro’da gerçekleşti.

Belediye Başkan Yardımcısı ve önceki dönem başkanlarımızdan Uğur BÜYÜKÇULCU, Başkan Yardımcısı Fahretdin GÖZGÜN ve üyelerimizin geniş katılımı ile gerçekleşen kahvaltıda; Sayın BAŞDEĞİRMEN, “2008 yılından bu yana üyesi olduğum IGSİAD ailesi ile birlikte olmaktan çok mutluyum. Bugün aranızda IGSİAD üyesi olarak bulunuyorum, ayrıca görüyorum ki aramıza birçok genç ve dinamik yeni üyelerimiz katılmış onlarla tanışmaktan da ayrıca mutlu oldum” dedi.

Konuşmasına; “Bugün burada belediyenin hizmetlerinden ziyade iş insanlarımızın sorunlarını konuşmayı; bizim elimizden ne gelir? Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz? Bunları konuşmayı isterim. Hepinizin bildiği gibi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığım döneminde ilimizin ekonomik yapısı ve ihracatını geliştirmek adına birçok çalışma yaptık, 40’dan fazla ülkeye gittik ve bağlantılar kurduk, farklı fırsatları görüp deneyimler kazandık. Örneğin en son gittiğimiz ülkelerden biri Hindistan’dı ve bu ülkeye Elma ihracatının önünü açtık. İstenildiği takdirde bunları sizlerle paylaşmaya karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmaya hazır olduğumu belirtmek isterim” şeklinde devam etti.

Toplantıda, üyelerimizin sorularını cevaplayan Sayın BAŞDEĞİRMEN ilimizdeki sorunlar, yapılanlar ve belediyenin projeleri hakkında bilgiler verdi.