Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ISPARTA BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN’DEN TV32’YE ANLAMLI ZİYARET

Isparta Belediye Başkanı Şükrü

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Başkan Yardımcısı Fahrettin Gözgün ve beraberindeki ekip KFK Medya çatısı altında TV32 Haber Sitesi ve Uyan32 Haber sitesini ziyaret ettiler.

KFK Medya stüdyolarını gezen Şükrü Başdeğirmen, yapılan yatırımın Isparta adına çok önemli ve etkili olduğunu söylerken, Isparta basını adına kaliteli bir iş yapıldığına değindi.

Yapılan ziyarette KFK Medya ve Bilgisayar Hospital sahibi Kubilay Kapı, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve Başkan Yardımcısı Fahrettin Gözgün’ü ofisinde ağırladı. Isparta siyaseti, Isparta basını ve yaklaşan yerel seçimlerin masaya yatırıldığı anlamlı görüşme fotoğraf çekimleriyle son buldu.

 

Ziyaretle ilgili TV32 ve UYAN32 çatı şirketi KFK Medya sahibi Kubilay Kapı,  ‘’Öncelikle Isparta Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen, Başkan Yardımcımız Fahrettin Gözgün ve beraberindeki çalışma arkadaşlarına nazik ve önemli ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yerel seçimler öncesi bizler için anlamlı ve önemli bir görüşme oldu. Özellikle başta Isparta basını olmak üzere basın sektörüne dair önemli fikir alışverişleri gerçekleştirdiğimiz görüşmede bizimle kıymetli fikirlerini paylaştıkları için hem Sayın Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen’e hem de Başkan Yardımcımız Fahrettin beye ayriyeten teşekkür ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.