var galleryTemplate = 3;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Isparta Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri, İl Genel Meclisini Ziyaret Etti

Isparta – Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve belediye meclisi üyeleri, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından yeniden oluşan İl Genel Meclisini ziyaret etti.

Isparta - Belediye Başkanı

Isparta – Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve belediye meclisi üyeleri, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından yeniden oluşan İl Genel Meclisini ziyaret etti.

İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Ertuğrul ve meclis üyeleriyle bir araya gelen Başkan Başdeğirmen, Isparta’nın her köşesine hizmet götürme konusunda ortak kararlar almanın önemini vurguladı.

Başkan Başdeğirmen, “İl Genel Meclisimizle iş birliği içinde, Isparta için en iyisini yapma şansına sahibiz,” dedi ve tüm ilçe, kasaba ve köylere hizmet götürme konusundaki kararlılıklarını dile getirdi. İl Genel Meclisi Başkanı Ertuğrul da, belediye başkanı ve meclis üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Isparta’mıza hizmet etmek için Rabbim bize güç versin,” temennisinde bulundu.

Ziyaret, Isparta’nın genelindeki hizmetlerin koordinasyonu ve iş birliği vurgusuyla son buldu. Başkan Başdeğirmen, “Hepimiz Isparta için çalışıyoruz ve hizmetlerimizi aksatmadan sürdüreceğiz,” diyerek, belediye ve il genel meclisi üyelerinin ortak hedeflerini ve Isparta halkına olan bağlılıklarını öne çıkardı.