var galleryTemplate = 3;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Isparta-İstanbul Uçuş Saatlerinde Yeni Düzenleme

Isparta ile İstanbul arasındaki uçuş saatleri, 18 Temmuz 2024 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde yeniden düzenlendi.

Isparta ile İstanbul arasındaki

Isparta ile İstanbul arasındaki uçuş saatleri, 18 Temmuz 2024 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde yeniden düzenlendi. Haftanın beş günü yapılacak olan uçuşlar için Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik tarafından yapılan açıklamada, kalan iki gün için gece uçuşlarının planlanması talebinde bulunuldu.

Yeni uçuş programına göre, İstanbul’dan saat 14.05’te havalanan uçak, Isparta’ya saat 15.25’te iniş yapacak. Isparta’dan ise saat 16.10’da kalkış yapacak olan uçak, saat 17.30’da İstanbul’a varacak. Bu düzenleme, Isparta ve İstanbul arasındaki ulaşımı daha etkin ve düzenli hale getirmeyi amaçlıyor.

Başkan Çelik, uçuş saatlerinin revize edilmesiyle ilgili olarak, “İstanbul’a gidecek olan hemşerilerimizin uçuşlarımızı mümkün olduğunca buradan yapmalarını önemle rica ediyorum. Eğer uçaklarımızı tam kapasiteyle doldurabilirsek, ikinci bir uçuş talep etme şansımızın olacağını unutmamalıyız,” dedi ve gece uçuşlarının devamı için destek istedi.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Dr. Hüseyin Keskin’e Isparta’ya yönelik çalışmalarından dolayı teşekkür eden Çelik, gece uçuşları konusunda da desteğini beklediklerini ifade etti.

Yeni uçuş saatleri, 18 Temmuz 2024 tarihinde başlayacak ve 26 Ekim 2024 tarihine kadar sürecek olan düzenlemeyle birlikte uygulamaya konulacak. Bu değişiklik, Isparta ve İstanbul arasında seyahat edecek yolcular için daha fazla seçenek ve esneklik sunmayı hedefliyor.