var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ISPARTA KYK YURDUNDA SKANDAL GÖRÜNTÜLER!

Isparta Mihri Hatun Kız

Isparta Mihri Hatun Kız Öğrenci Yurdunun Mutfak Hijyeni Şok Etti!

Isparta Mihri Hatun Kız öğrenci Yurdunun mutfak ve yemeklerinden muzdarip olan öğrenciler sağlıklarından şüphe duyduklarını ifade ederken; Mutfağın temizlik kurallarından yoksun olması ve düzensizliği sistematik hale getiren kantin ile yemekhane işletmeciliğinden şikayetçi olduklarını da belirttiler.

MUTFAKTAKİ GÖRÜNTÜLER İŞTAHLARI KABARTMADI!

Yurdun öğrencilerinden gelen ihbar niteliğindeki görüntüler maalesef bu kez iştahları kabartmadı. Sandwich içerisinde unutulan eldiven parçasını gören öğrenciler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Yemekhanede soyulan patatesin içerisindeki kurtçuklar ise öğrenciler arasında tedirginliğe yol açtı. Hijyensiz bir ortamda sağlıksız yiyecekler tükettiklerini bildiren yurt öğrencileri konuyla ilgili; ‘’Sağlığımız tehlikede, birçok yemekte sinek veya böcekler görüyoruz’’ diye konuştular.

DENETLENMELİ!

Yemekhane ve kantinde sağlıklı bir denetimin yapılmadığının altını çizen öğrenciler, Son olarak konunun hassasiyeti adına Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü ile Sağlık Bakanlığı yetkililerinin eşgüdümlü ve sağlıklı bir denetleme yapmaları gerektiğini ifade ettiler.