Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Isparta Milletvekilleri Coşkulu!

Grup Toplantısı Gerçekleşti Cumhurbaşkanı

Grup Toplantısı Gerçekleşti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti Grup Toplantısı, Isparta Milletvekilleri Osman Zabun ve Mehmet Uğur Gökgöz’ün de katılımıyla gerçekleşti

Toplantı, parti yetkililerinin, milletvekilleri ve partililerin önemli konuları ele aldığı bir platform olarak dikkat çekti.

Projeler Hakkında Bilgi Sahibi Oldular

Milletvekilleri Zabun ve Gökgöz, toplantı sırasında gündemdeki meselelere dair görüşlerini paylaştılar ve Isparta’nın sorunlarına çözüm üretme konusundaki kararlılıklarını vurguladılar. Aynı zamanda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğindeki AK Parti’nin hedefleri ve projeleri hakkında bilgi sahibi oldular.

Yön Verme Açısından Büyük Önem Taşıyor

Isparta AK Parti Milletvekilleri, partilerinin çatısı altında ülkenin kalkınması ve vatandaşların refah seviyesinin artırılması için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyorlar. Grup toplantısında alınan kararlar ve ele alınan konular, partinin politika ve stratejilerine yön verme açısından büyük önem taşıyor.

AK Parti Isparta Milletvekili Osman Zabun, “AK Parti Grup Toplantımızı Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’IN katılımları ile gerçekleştirdik. Hayırlara vesile olsun.” dedi.