Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Isparta Özlemle Bizi Bekliyor

MHP Isparta İl Başkanlığı’nın

MHP Isparta İl Başkanlığı’nın iftar programı gövde gösterisine dönüştü. Binlerce insanın katıldığı iftar yemeğinde Milletvekili Sönmez; “Isparta özlemle bizi bekliyor” dedi.

MHP Isparta İl Başkanlığının geleneksel iftar yemeği bu yıl gövde gösterisine dönüştü. Yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı iftara; MHP Isparta İl Başkanı Önder Topçu, Milletvekili Hasan Basri Sönmez, Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Günaydın ve partililer katıldı.
İftar yemeğine Milletvekili Sönmez’in konuşması damga vurdu. Milletvekili Sönmez konuşmasında Isparta’nın özlemle MHP belediyeciliğini beklediğini söyleyerek, “Seçimin son 5 günündeyiz, inşallah bir 5 yıl daha, 1 Nisan da Yusuf Ziya Günaydın beyle, güne günaydın diyeceğiz. İnşallah 5 yıl daha tekrar hizmetlerimize devam edeceğiz. 1 nisandan sonra sayın günaydın cumhur ittifakının başkanı olarak Isparta’nın her seçmeninin belediye başkanı olarak, ben Ankaradan, kendisi buradan 15 yılda yapılanı inşallah yüce rabbim nasip bir 5 yıl daha inşallah yapacağız” dedi.