Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Isparta Tarımının Sorunları Neler ?

Isparta Ticaret Borsası tarafından Şarkikaraağaç ilçesinde düzenlenen üyelerle buluşma programında sorun ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.

Isparta Ticaret Borsası tarafından

Isparta Ticaret Borsası tarafından Şarkikaraağaç ilçesinde düzenlenen üyelerle buluşma programında sorun ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.
Düzenlenen toplantıya Yönetim Kurulu Başkanı Hüdai Şahin, Meclis Başkan Yardımcısı Ali Ak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdülkadir Kurucu, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Bayındır ve Sadettin Güneş, Meclis Üyesi İbrahim Tortop, Genel Sekreter Veli Karaçay ile Şarkikaraağaç bölgesinde faaliyet gösteren borsa üyeleri katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı Hüdai Şahin “Düzenlenen istişare toplantıları sayesinde üyelerimizden gelen sorun ve talepleri dinleyerek çözüm bulmak için girişimlerde bulunacağız” dedi. Başkan Şahin ayrıca yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Yıllık olarak ilimizde ve ilçemizde düzenlemiş olduğumuz üyelerimizle buluşma programının ikincisini Şarkikaraağaç ilçemizde gerçekleştiriyoruz. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak, varsa sorunlarınız dinlemek için buradayız. Isparta Ticaret Borsası olarak Isparta tarımıyla ilgili birçok sorunu el aldık ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.
Toplantı, üyelerden gelen taleplerin dinlemesinin ardından son buldu.