var galleryTemplate = 3;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Isparta Ticaret Borsası Gelendost’taki Üyeleri İle Buluştu

Isparta Ticaret Borsası olarak bölgenin sorunlarını ve taleplerini dinlemek amacıyla üyelerle yapılan üçüncü istişare toplantısı Gelendost ilçesinde gerçekleştirildi.

Isparta Ticaret Borsası olarak

Isparta Ticaret Borsası olarak bölgenin sorunlarını ve taleplerini dinlemek amacıyla üyelerle yapılan üçüncü istişare toplantısı Gelendost ilçesinde gerçekleştirildi. Toplantıda Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hüdai Şahin, Meclis Başkan Yardımcısı Ali Ak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdülkadir Kurucu, Meclis Üyesi Fazlı Kahraman, Genel Sekreter Veli Karaçay ve bölgedeki üyeler katılım gösterdi.

Başkan Şahin toplantının önemine değinerek “Düzenlediğimiz programın amacı sizlerle bir araya gelip istişarelerde bulunmak, faaliyet alanımızla ilgili sorunları ve çözüm önerilerini dinlemek, birlikte neler yapabileceğimizi değerlendirmektir” dedi. Ayrıca başkan Şahin, borsanın yaptığı faaliyetler hakkında bilgilendirme yaparak “Sizlerden gelen talep ve önerileri değerlendirerek bakanlık nezdinde lobicilik faaliyetlerimize devam ediyoruz. Mevzuat kapsamında üzerimize düşen görevleri yerine getirmekten çekinmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

Toplantının ardından Yönetim Kurulu Başkanı Hüdai Şahin soru ve talepleri dinleyerek katılımlarından dolayı üyelerine teşekkür etti