var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Isparta’daki Berberlerin Güncel Fiyat Listesi

Isparta‘da faaliyet gösteren berber

Isparta‘da faaliyet gösteren berber ve kuaförler, yeni yıl ile birlikte ücret tarifelerini güncellediler

Gerekçe olarak ise yapılan fiyat güncellemesinin, 1 Ocak’tan itibaren asgari ücret zammı, kira artışları, Bağ-kur ve SGK gibi iş yerinde kullanılan sarf malzeme giderleri ile diğer girdi fiyatlarındaki artışlardan kaynaklandığı belirtildi.

Berber ve kuaför esnafı, yeni fiyat güncellemesinin normal ölçülerde gerçekleştirildiğini, esnafın yanı sıra vatandaşların da düşünülerek fiyatların aşırı yüksek seviyede artırılmadığını vurgulayarak, müşterilerden bu konuda anlayış beklediklerini ifade ettiler.

Yeni ücret tarifelerinin, sektördeki maliyet artışları ve ekonomik şartlara uygun bir şekilde belirlendiği bildirildi. Berber ve kuaför esnafı, bu güncellemeyle birlikte işletme giderlerini karşılamak, kaliteli hizmet sunmak ve sektörde sürdürülebilirliği sağlamak amacıyla fiyatlarını revize ettiklerini belirtti.

Esnaf, müşterilerle sağlıklı bir iletişim ve anlayış çerçevesinde bu güncellemeyi karşılamayı umuyor, aynı zamanda sektördeki değişen koşullara ayak uydurabilmek adına desteklerini bekliyor.

“Geçen yıl ilk defa yılda bir olan zammın temmuz ayında da yenilendiğini belirten berberler, 2024’te yenilenen fiyatlarla B sınıfı tarifede sakal tıraşı 120 TL olurken, A sınıfında ise 120 TL’den başlayarak 400 TL’ye kadar çıkabilecek.” Bilgisi de paylaşılmıştı

Instagram adresimizi takip etmek için TIKLAYIN

Facebook adresimizi takip etmek için TIKLAYIN