var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Isparta’nın Yeni Lezzet Merkezi Açıldı!

Gofik Izgara & Fast

Gofik Izgara & Fast Food Isparta’da Hizmete açıldı.

 

İşletmecisinin Ferman EROl’un yaptığı ızgara’da ise Antepli Mehmet Usta’nın Antep Izgara lezzetlerini Isparta halkıyla buluşturduğu Gofik Izgara Fast Food hizmete açıldı.

 

Isparta çarşı merkezinde açılan Gofik Izgara Fast Food müşterilerine yeni bir lezzet deneyimi yaşatıyor. Yeni açılmasından kaynaklı Kampanyalı fiyatlarıyla uygun fiyata kaliteli hizmet sunan Gofik Izgara Fast Food Haftanın 7 gün 24 saati hizmet sunuyor.

Öğrenci dostu bir işletme olduğunu dile getiren Ferman EROL ‘’ Isparta’ya yeni bir lezzet deneyimi yaşatmak için işletmemizi hizmete açtık. Üniversite okumak için geldiğim Isparta’da bir türlü ayrılamadım. İkamet ettiğim 6. şehir olan Isparta’da göçebe hayatı bırakıp yerleşik hayata geçtiğim şehir oldu. Isparta’yı ve halkını çok sevdim. Buraya bir değer katmak istediğim için bir işletme açma kararı verdim. Burada var olan 2 üniversite var ve 100 bine yakında öğrenci. İşte ben o öğrencilerin işletme dostu olacağım hiçbir öğrenci parası olmadığı için aç yatmak zorunda olmayacaktır. İmkanı olmayan her öğrenci işletmemizde ücretsiz yemek yiyebilecektir. İşletme açık olduğu sürece bu durumda devam edecektir. ‘’ dedi

Hayalinin bir Aşevi açmak olduduğu söyleyen Ferman EROL. İmkanı olmayan öğrencilere vereceği yemeklerden askıda yemek uygulamasını kullanmadan yapacağını dile getirdi.

Instagram adresimizi takip etmek için TIKLAYIN

Facebook adresimizi takip etmek için TIKLAYIN