Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Isparta’ya Kanat Takıp Uçurmuşsunuz”

Fatih ve Zafer Mahallelerinde

Fatih ve Zafer Mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde sandıktan güçlü bir şekilde çıkarak yeni dönemin destanını yazmak istediklerini vurguladı. 2024-2029 yılları  projelerinden bahseden Başkan Başdeğirmen’e meydanı dolduran coşkulu kalabalık tam destek verirken, mikrofonu alarak farklı bir ilden Isparta’ya geldiğini belirten bir vatandaş, “Isparta’ya geldiğimde gördüklerim karşısında şok yaşadım. Siz Isparta’ya kanat takıp uçurmuşsunuz, Ispartalılar sizin kıymetinizi bilsin” dedi.

Isparta Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, Fatih ve Zafer Mahalleleri mitinginde vatandaşlarla buluştu. Miting alanına eşi Şadiye Başdeğirmen ile birlikte gelen Başkan Başdeğirmen, havai fişek ve meşalelerle büyük bir coşku içerisinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Coşkulu kalabalığa seslenen Başkan Başdeğirmen, bugüne kadar yaptıkları proje ve yatırımlardan bahsederken yeni dönem yapacaklarını anlattı, 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde vatandaşların güçlü desteğini beklediklerini bildirdi.

Mitinge AK Parti Merkez İlçe Başkanı Halil İbrahim Güleç, AK Parti Isparta Milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz, Osman Zabun, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Köse, parti teşkilatları ile Fatih ve Zafer Mahallesi sakinleri katıldı. Programda yeni dönem görev alacak belediye meclisi ve il genel meclisi üyesi adayları da tanıtıldı.

Başkan Başdeğirmen’in konuşması meydanı hınca hınç dolduran kalabalık tarafından sürekli olarak, “Dik dur eğilme bu millet seninle”, “Büyük başkan”, “Isparta seninle gurur duyuyor” sloganlarıyla kesildi.