var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ PARTİ ISPARTA İL BAŞKANI HASAN BÜYÜKÇAM; ”BAŞARISIZ BİR BELEDİYE VAR ORTADA”

Isparta Belediye Başkanı Şükrü

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’ın esnaf buluşmaları yapması üzerine İyi Parti İl Başkanı Hasan Büyükçam; ‘’Bunlar gecikmiş buluşmalardır. Geçmiş 5 yıl içerisinde zaten bu buluşmaların düzenlenmesi gerekiyordu.’’ İfadelerine yer verirken Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in esnaflardan talep toplamasına ise sert sözlerle çıkıştı.

Büyükçam; ‘’Gönül isterdi ki, seçime 7 aylık bir süreç kaldığında, şimdi vatandaşın taleplerini önemli ancak keşke gönül rahatlığıyla ben bunları yaptım diye dolaşabilseydi. Şuanda talep dinliyor. Yani baktığınızda 5 yıllık bir süreçtir bu ve yaklaşık 4 yılı bitmiştir 4 yılı biten bir belediye başkanının gerile gerile ben bu mahalleye bunları yaptım yerine hala talep alıyorsa demek ki başarısız bir belediye vardır ortada.’’ İfadelerini kullandı.

Ispartalı gençlerin üniversiteyi başka şehirlerde okumak istemelerine değinen İl Başkanı Büyükçam; ‘’Isparta’da maalesef iş olanakları arttırılamadı. Gençlerimizin maalesef bu yönetim anlayışıyla Isparta’da iş bulamayacaklarını bildikleri için şehirlerini terk ediyor olmalarından daha normal bir şey yok.’’ Dedi.

Son olarak İyi Parti İl Başkanı Hasan Büyükçam ‘’Belediye Başkan Adayı Olacak mısınız?’’ sorusuna ise; ‘’Ben aday olacağım ya da ben aday olmayacağım demekle bu konu olmuyor. Zaten olmamalı da.Bu bir ekip işi, ben şuan partimizin il başkanıyım. Öyle olunca ne doğal aday görünebilirim, ne de adaylıktan çekilebilirim. Bu konuda net bir cevap vermem mümkün değil. Ogün geldiğinde, aday belirleme sürecinde ekibimiz, genel merkezimiz, vatandaşımızın teveccühüne göre bir aday çıkacaktır. O yüzden bu soru her zaman o son güne kadar muallakta kalacaktır.’’ İfadelerine yer verdi.