Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ Parti’den Seçim Sonrası Açıklama

İYİ Parti İl ve İlçe Merkez Yönetimi medyada yönetilen algı operasyonuna ilişkin açıklamalarda bulundu.

İYİ Parti İl ve

İYİ Parti İl ve İlçe Merkez Yönetimi medyada yönetilen algı operasyonuna ilişkin açıklamalarda bulundu.

Seçimler kazanılabilir veya kaybedilebilir bu takdir halkındır ve sandık sonuçlarına saygımız sonsuzdur ancak sürece ilişkin medyada yönetilen algı operasyonuna ilişkin açıklama yapmamız gerekirse;
Adaylar henüz seçim çalışmalarına başlamamışken, tüm teşkilatlarımız ile sahadaydık. Yalnızca kameraların önünde değil, halkın arasındaydık. Aday çalışmaları esnasında, gecemizi gündüzümüze katarak, adaylarımızın yanındaydık.
Yok sayılmalarına rağmen teşkilatımızca ortaya koyulan fedakarlık ve samimiyet daha iyi yarınlar için, şahıslardan öte Isparta’mızın menfaati içindir. Emek dediğimiz kıymeti kendinden menkul bir eylemdir, görmezden gelinmeye çalışılması hiçbir emeği değersiz kılmaz, kılamaz.

Üstelik partiye yıllarca zarar verenlerin dayatma ile çeşitli görevlere getirilmesine dahi, aday ve süreç zarar görmesin diye sessiz kalınmıştır ama hiçbir zaman bu kişiler onaylanmamıştır. Seçim sonuçları gösteriyor ki, daha önce verilen zararları, yapılan hataları halkımız da unutmamış ve onaylamamıştır.
Bu süreçte, partimizi yalnızca basamak olarak görenler değil, teşkilat ruhunu tüm zorluklara rağmen yaşayan ve yaşatan yöneticilerimize, sokak sokak dolaşarak çalmadık kapı bırakmayan kadın kollarımıza, geceleri herkes uyurken şehrimizi bayraklarımızla donatan, maddi manevi ihtiyaçlarını kimseye minnet etmeden kendi karşılamak zorunda kaldığında karşılayan gençlik kollarımıza teşekkür ederiz.

Her ne kadar teşkilatımız üzerinde algı yönetimi yapılmaya çalışılsa da, İYİ Parti Isparta Teşkilatı dün olduğu gibi bugünde bir ve bütün olarak çalışmalarına ve mücadelesine devam edecektir.