var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KFK MEDYADAN TEŞEKKÜRLER

KFK Medya ve TV32

KFK Medya ve TV32 Sahibi Kubilay Kapı, yeni açtığı medya merkezinin açılış davetine katılanlara ve çiçek gönderenlere teşekkür etti. Kapı, yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi:

“Bugün burada sizlerle birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. KFK Medya ve TV32 olarak, Isparta’nın sesini ve görüntüsünü tüm Türkiye’ye duyurmak için yola çıktık. Bu yolda bize destek veren, açılışımıza katılan ve çiçek gönderen herkese teşekkür ederim. Sizlerin desteği bizim için çok değerli.

KFK Medya ve TV32, Isparta’nın ilk ve tek yerel televizyonu olarak, kaliteli, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla hizmet verecektir. Ayrıca, kültür, sanat, spor, eğitim, sağlık, ekonomi gibi alanlarda da zengin bir içerik sunacaktır. Amacımız, Isparta’nın gelişimine katkı sağlamak, Isparta’nın sorunlarını gündeme getirmek ve Isparta’nın güzelliklerini tanıtmaktır.

KFK Medya ve TV32, aynı zamanda bir okul olacaktır. Genç gazetecilerimize ve medya çalışanlarına eğitim imkanı sağlayacak, onların yetişmesine ve mesleki gelişimine katkıda bulunacaktır. Bu anlamda, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi İletişim Fakültesi ile işbirliği yapacağız.

KFK Medya ve TV32, sizlerin de desteğiyle büyüyecek ve başarıya ulaşacaktır. Bu vesileyle, açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan, Isparta Isparta Vali Yardımcısı Hamdullah Suphi Özgödek, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, EKKK 6.Bölge Birliği Başkanı Ahmet Tural, ITSO Başkanı Metin Çelik, CHP Milletvekili yalım Halıcı, MHP Milletvekili Hasan Basri Sönmez, 27. Dönem Isparta Milletvekili Aylin Cesur, IGC Başkanı Mustafa Baş, Isparta Belediye Başkan Yardımcıları Uğur Büyükçulcu, Fahrettin Gözgün, Isparta Ziraat Odası Başkanı Mustahattin Can Selçuk, CHP İl Başkanı Vedat Şenol, CHP Merkez İlçe Başkanı Birtan Özgün Takmaz, Zafer Partisi İl Başkanı Adem Yıldız, Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanı Mehmet Ateş, Sav Belediye Başkanı Şakir İpek, Kuleönü Belediye Başkanı Nuri Erdoğan, Gönen Belediye Başkanı Osman Kesmen, Gelendost Belediye Başkanı Mehmet Sezgin,  Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Büyükçam, Baro Başkanı Ünsal Çankaya, Mahkum ve Yakınları Derneği Başkanı İlker Övey, Serap Yüncü, Magazin32 Sahibi Tuğba Dülger, Mali Müşavir Vacit Yorulmaz, Doç.Dr. Arif Demirtaş, Cafer Aydın, Gökçe Ailesi, Nergis Yangın Söndürme, Gözener Kuru Temizleme, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mehmet Demiralay, Ertan Beceren, Barida Otel, Isparta Atlı Spor Kulübü, MYDE Özel Güvenlik, Montessori Kurum Müdürü Dilek Çetin Kaya, Osmanoğlu Kuyumculuk, Ercan Baş, Doç. Dr. Emrah Ceylan, Av. Sertaç Ertuğrul, Ün İnşaat Mimarlık Şeyda & Hikmet Ün, Sidre Mahallesi Muhtarı Hacer İnci Özbey, Kazım Akçay, Sözmak Makine Doğalgaz, Çiğköfteci Erkan Usta, Yapıkredi Müdürü Ramazan Keser, Pürlü Otomotiv, Dr. Özgür Tandoğan, Dr. Banu Tandoğan, Demokrasi ve Değişim Partisi Abbas Bütün, Av. Beyza Dikici Çelik, GEF Yapı İnşaat Sahibi Yusuf Çağdaş Ermerak, Hülya-Ali Dikici, Deniz İnşaat, ASL Geri Dönüşüm Sahibi Gültekin Özdemir, Opel Mutsan, Sarıidris Belediye Başkanı Ramazan Pala, Mymoon Medya, Ziraat Bankası Isparta Şubesi, Isparta Genç İş İnsanları Derneği, Ahmet Sonkaya, Egeli İnşaat Sahibi Sedat Yıldırım, Barış Gümüş, Isparta Meydan AVM, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Sinan Aydın, Kanal Akdeniz Cihan Bal, Hayal Gıda Haşere İlaçlama, Dar Bahçesi Eğitim Kurumları, Albatros Gelişim Koçluk, Eleketrikçiler, Bobinajcılar Odası Başkanı Nuri Erdoğan, Cihan Kaya, İmaj Mutlu Mobilya Meryem Mutlu, Halkbank Isparta Şubesi, Aziz Bekle, Başaran Otomotiv, Atasagun Ailesi, Şekerpare Pasta Evi, Isparta Doğa Koleji, Bilim Sağlık Hizmetleri, Diş Dostu Teoman Bardak, Eşref Cesur ve Ailesi ve diğer protokol üyelerine, siyasi parti temsilcilerine, sivil toplum kuruluşu yöneticilerine, iş insanlarına, meslektaşlarımıza ve tüm davetlilere tekrar teşekkür ediyorum. Hepinize saygılar sunuyorum.”