var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Kılıçdaroğlu Bir Daha Aday Olmayacak”

“KILIÇLAROĞLU BİR DAHA ADAY

KILIÇLAROĞLU BİR DAHA ADAY OLMAYACAK

CHP’nin hafta sonu yapılacak büyük kurultayı için geri sayım başladı. Yarın genel başkan seçimi yapılacak; istifa çağrılarının yapıldığı Kemal Kılıçlaroğlu  ile Özgür Özel arasında kıyasıya bir rekabet yaşanacak. Kılıçdaroğlu’nun vefa duygusunu ön plana çıkararak delegelere “Bu son, bir daha aday olmayacağım” diyeceği öğrenildi.

EKREM İMAMOĞLU DİVAN BAŞKANLIĞI YAPACAK

Divan başkanlığını Ekrem İmamoğlu’nun yapacağı kurultayın ilk günü genel başkan, ikinci günü Parti Meclisi (PM) ve Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) seçimi yapılacak. Kurultayda, 1368 kurultay delegesi yeni genel başkanı ve PM üyelerini belirleyecek. CHP Genel Başkanlığına aday olabilmek için 65, Parti Meclisi üyeliğine aday olabilmek için de 10 delegenin imzası gerekecek. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun delegeler tarafından yeniden aday gösterilmesi, Manisa Milletvekili Özgür Özel’in de aday olabilmek için yeterli sayıya ulaşması bekleniyor.

KEMAL KILIÇLAROĞLU DEĞİŞİMCİLERİN HEDEFİ OLDU

Daha önce 12 seçim kaybeden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, son seçimin ardından da parti içinde değişimcilerin hedefi olmuştu. Bu nedenle Kılıçdaroğlu’nun kurultay konuşmasında delegelere son kez aday olacağını, bir sonraki dönemde olmayacağını söyleyeceği öne sürüldü.

 

CHP'de iç savaş kızıştı! Ekrem İmamoğlu ile Kemal Kılıçdaroğlu ilk kez kozlarını paylaşacak!