Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MHP KAÇEP’ten muhteşem kutlama

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın, Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP) Isparta İl Komisyon Başkanlığı tarafından Anneler Günü ve Engelliler Haftası kutlama programı düzenlendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın,

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın, Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP) Isparta İl Komisyon Başkanlığı tarafından Anneler Günü ve Engelliler Haftası kutlama programı düzenlendi.

“Günün Yıldızları” başlığıyla düzenlenen geceye, MHP Isparta İl Başkanı Ahmet Önder Topçu, MHP Isparta Milletvekili Hasan Basri Sönmez, MHP Merkez İlçe Başkanı Ahmet Oğuzhan Pesen, KAÇEP Başkanı Fatma Karaaslan Cıgalı, Ülkü Ocakları Başkanı Alperen Anıl, Kamu Çalışanları Vakfı Isparta Şubesi Başkanı Ahmet Kaya ve yüzlerce aile katıldı.
ANLAMLI GÜNDE ANLAMLI PLAKET
MHP Isparta KAÇEP Başkanlığı bu yıl “Yılın Annesi” unvanını çok özel bir isme verdi. 22 yaşındaki evladını kanserden kaybettikten sonra down sendromlu bir çocuğu evlatlık edinen Mümine Altıntaş ‘yılın annesi’ seçildi. Altıntaş’a plaketini MHP Isparta İl Başkanı Ahmet Önder Topçu, MHP Isparta Milletvekili Hasan Basri Sönmez, KAÇEP Başkanı Fatma Karaaslan Cıgalı beraber verdiler.
“Yılın Annesi” seçilen Mümine Altıntaş, herkesi sevgi evleri ziyaret etmeye ve orada yaşayan annesiz çocuklara sahip çıkmaya çağırdı.
TOPÇU: “ENGELLİLERİN SORUNLARI TÜM İNSANLARIN ORTAK SORUNUDUR”
MHP Isparta İl Başkanı Ahmet Önder Topçu kutlama programında yaptığı konuşmada engelli bireylerin sıkıntılarına dikkat çekti. Topçu konuşmasında, “Dünyanın en yüce ve kutsal sorumluluğunu tabiatındaki sevgi, şefkat ve merhamet duygularıyla yerine getiren tüm annelerin Anneler Günü`nü kutluyor, hepsini saygı, minnet ve şükranla selamlıyorum.
Engelli bireyin yaşadığı sorunlar sadece kendisinin değil, ailelerinin, çevrenin, toplumun, kısacası tüm insanların ortak sorunudur. Bundan dolayı tüm bireylerin ortak çabasını gerektiren bir konudur. Empati kurup, onların yerine kendimizi koyduğumuz zaman, onların çektikleri sıkıntıları az da olsa anlayabiliriz. Her bireyin birer engelli adayı olduğunu unutmamalıyız.
Bizler engelleri ortadan kaldırmak için çalışmaya devam edeceğiz. Sadece bu özel haftada değil, her zaman umutlu ve geleceğe güvenle bakmalarını isteyerek; bütün engelli vatandaşlarımızın Engelliler Haftasını kutlarım” dedi.
SÖNMEZ ÖZEL ÇOCUKLARI MECLİSE DAVET ETTİ
MHP Isparta Milletvekili Hasan Basri Sönmez de konuşmasında, tüm özel çocukları ve ailelerini TBMM’ne davet etti. Sönmez, “Cennet ayakları altında olan tüm annelerin, şehit annelerimizin, özel annelerin gününü kutluyorum. Bu organizasyonda emeği geçen KAÇEP Komisyonuna teşekkür ederim. Siz ne zaman isterseniz biz bu programları yapacağız. Bütün özel çocukları ve ailelerini meclise davet ediyorum. Sizleri meclise götüreceğime söz veriyorum. Sizler bizim ailemizsiniz” dedi.