Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Milletvekili Sönmez’den deprem bölgelerinde yerinde inceleme

Isparta MHP Milletvekili Hasan Basri Sönmez, Çocuk Hakları Alt Komisyonu üyesi olarak deprem bölgelerinde yerinde incelemede bulundu.

Isparta MHP Milletvekili Hasan

Isparta MHP Milletvekili Hasan Basri Sönmez, Çocuk Hakları Alt Komisyonu üyesi olarak deprem bölgelerinde yerinde incelemede bulundu.
Milletvekili sönmez, beraberindeki heyetle birlikte TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Çocuk Hakları Alt Komisyonu üyesi olarak Malatya, Elazığ ve Diyarbakır’da bir dizi ziyarette bulundu.
Malatya Yaşamkent’te bulunan Konteyner kentteki çocuklara ait sosyal yaşam alanlarını inceleyen heyet, ailelerinin taleplerini dinledi. Malatya’daki ziyaretlerin ardından Elazığ’a geçen heyet, valilik ve ilgili kurum müdürleriyle “Deprem Mağduru Çocuklar” konulu toplantıyı gerçekleştirdi. Toplantıda depremden etkilenen çocuklar için yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alındı. Milletvekili Sönmez ve beraberindeki heyetin, son ziyaret yeri ise Diyarbakır oldu. Diyarbakır’da komisyon üyeleriyle birlikte deprem bölgelerindeki çocuklarla ilgili basın açıklamasında bulunuldu.