Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Öğrenciler Otobüse 6 TL’ye Binecek

MHP Belediye Başkan Adayı

MHP Belediye Başkan Adayı Günaydın SDÜ öğrencilerini ziyaretinde, “Bizim dönemimizde öğrencimiz otobüse 6 TL’ye binecek” dedi.

MHP Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Günaydın beraberinde Merkez İlçe Başkanı Oğuzhan Pesen ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte SDÜ’yü ziyaret etti.
İlk olarak Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nihat Ayyıldız’ı makamında ziyaret eden Günaydın, üniversite ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

“ÖĞRENCİ BİZİM ZAMANIMIZDA OTOBÜSE 1 TL’YE BİNİYORDU”

Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Günaydın SDÜ ziyaretinde öğrencilerle de bir araya geldi. Öğrencileri kantinde ziyaret eden Günaydın tüm öğrencilerle teker teker sohbet etti.
Günaydın, “Öğrencilerimizin en çok şikayetçi oldukları konu halk otobüsü fiyatları. Öğrencimiz şu anda 10 TL’ye biniyor. Bu rakam çok yüksek. Bizim zamanımızda bu rakam 1 TL idi ve aktarmalarda 45 dakikaya kadar ücretsizdi. Göreve geldiğimizde öğrencilerimizin otobüs ücretlerini 6 TL’ye çekeceğiz” dedi.

MHP Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Günaydın, öğrencilere desteklerinin otobüs ücretlerinin düşürülmesi ile sınırlı olmadığını söyleyerek, “Öğrencilerimize minimum fiyatlarla hizmet alabilecekleri bir öğrenci lokali, Bölgenin en büyük ve en kapsamlı Atatürk Kütüphanesi’ni de kazandıracağız. Bunun dışında üniversiteden mezun olmuş ve ofis açma imkanı bulamayan gençlerimize de ücretsiz ofis temini sağlayacağız” dedi.