Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ölüm Sebebi Ortaya Çıktı, Eşi Tutuklandı

Yaklaşık sekiz ay süren incelemelerin ardından hazırlanan adli tıp raporuna göre, kadının aldığı darbeler nedeniyle öldüğü anlaşıldı. Cumhuriyet savcısının emriyle, kadının eşi bir gün önce gözaltına alındı.

Yaklaşık sekiz ay süren

Geçtiğimiz yıl 18 Ağustos’ta Isparta’nın Sütçüler ilçesine bağlı İbişler köyünde yaşanan bir olayda, düşerek yaralanan ve hastaneye kaldırılan 64 yaşındaki bir kadın, 16 gün süren tedavinin ardından yaşamını yitirdi. Adli tıp incelemesi sonucunda, kadının vücutta aldığı darbeler sonucu öldüğü belirlendi. Soruşturma neticesinde, kadının 61 yaşındaki eşi gözaltına alındı ve ifadesi alındıktan sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olay, kadının hastaneye kaldırıldığı 18 Ağustos tarihinde gerçekleşmişti. Isparta Şehir Hastanesi’nde tedavi gören kadın, 2 Eylül 2023 tarihinde hayatını kaybetti ve cenazesi Halife Sultan Mezarlığı’na defnedildi.

Yaklaşık sekiz ay süren incelemelerin ardından hazırlanan adli tıp raporuna göre, kadının aldığı darbeler nedeniyle öldüğü anlaşıldı. Cumhuriyet savcısının emriyle, kadının eşi bir gün önce gözaltına alındı. Mahkemeye çıkarılan şüpheli, ifadesinin ardından Sütçüler Asliye Ceza Mahkemesi tarafından tutuklanarak Isparta Cezaevi’ne gönderildi.

Kadının eşi, ifadesinde bir gün önce eşine yumruk attığını itiraf ettiği öğrenildi.