var galleryTemplate = 3;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

PLAKETLE TEŞEKÜR ETTİLER

Saadet Partisinde uzun yıllar

Saadet Partisinde uzun yıllar il ve ilçe başkanlığı yapanlara plaket verildi. Hafta sonu Gökçay mesirelik alanda genişletilmiş il divan toplantısını gerçekleştiren Saadet partisinde il sorumlusu Hasan Güldal, yalvaç ilçe başkanlığı görevini devreden Hasan Aksoy’a, il başkanı Adem Oflaz’da, il eski başkanı Yaşar Gürtoklu’ya hizmetleri için teşekkür ederek plaket takdim ettiler.

İl Gençlik kollarının düzenlemiş olduğu Gençlik pikniği ve il divan toplantısına yoğun bir katılım gösteren partililer açık alanda gerçekleştirdikleri toplantıda son siyasi ve ekonomik gelişmeleri değerlendirdiler.

Siyasetin hafta sonu mesaisinde Saadet Partisi’nin gerçekleştirdiği İl Divan Toplantısı vardı. Hükümetin açıkladığı kamuda tasarruf paketi üzerinden iktidarı eleştiren ve ülke ekonomisinin vatandaşı zorladığını vurgulayan Genel İdare Kurulu üyesi Hasan Gürdal, “Tarım, üretim ve istihdam desteklenmediği sürece ülke ekonomisi toparlanamaz” dedi.

Siyasetin hafta sonu mesaisinde Saadet Partisi’nin gerçekleştirdiği İl Divan Toplantısı vardı. Gökçay Mesirelik Alanı’nda gerçekleştirilen İl Divan Toplantısı’na Saadet Partisi Genel İdare Kurulu üyesi Hasan Gürdal, Saadet Partisi Isparta İl Başkanı Adem Oflaz ve çok sayıda partili katıldı. Hükümetin açıkladığı kamuda tasarruf paketi üzerinden iktidarı eleştiren ve ülke ekonomisinin asgari ücretle ve emekli maaşı ile geçinen vatandaşı zorladığını vurgulayan Genel İdare Kurulu üyesi Hasan Gürdal, “Tarım, üretim ve istihdam desteklenmediği sürece ülke ekonomisi toparlanamaz” dedi.