var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sığınmacılar Isparta’yı Terk Etmek Zorunda Kalacak

Dün Akşam TV32 Youtube

Dün Akşam TV32 Youtube kanalında yayınlanan Senato programının konuğu Zafer Partisi Isparta Belediye Başkan Adayı Gökmen Gökmenoğlu oldu.

Senato programının konuğu olan Gökmenoğlu’na Moderatörümüz Ömer Cesur ” Bağlar mahallesindeki gettolaşmayı , oradaki birikimi nasıl önleyeceksiniz yada nasıl dağıtacaksınız ?”diye sordu.

Gökmen Gökmenoğlu kendisine sorulan bu soruya ” Bu şehirde yaşamanın bedelini ödemelerini isteyeceğiz onlardan. Siz nasıl bedel ödüyorsunuz? Su parası ödüyorsunuz , elektrik parası ödüyorsunuz… Sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanıyorlar belki ona bir şey diyemeyiz ama şunu diyeceğiz , aldıkları hizmetleri normal Ispartalı hemşerilerimin alacağı hizmetinden belki 5 katını 10 katını ödemek zorunda kalacaklar. Kısacası belediye hizmetlerinden çok pahalıya yararlanacaklar. Dolayısıyla bir Ispartalı hemşerimin ödemiş olduğu bedelin kat ve kat fazlasını vermek zorunda kaldıklarında , Isparta’yı terk etmek zorunda kalacaklar. Türkiye’yi kurtaramasak da en azından Isparta’yı kurtarmış olacağız” diyerek cevap verdi.