var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sözler Tutuldu!

Başdeğirmen Basına Verdiği Sözü

Başdeğirmen Basına Verdiği Sözü Tuttu

Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in Basın Merkezi sözünü yerine getirmesinden dolayı Isparta Basını olarak çok sevinçli olduklarını belirterek, “Cumartesi günü açılışını yapacağımız Soner Toros Basın Merkezi’nin yapımından ve bu merkezin bizlere tahsisinden dolayı Sayın Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş, Isparta Basınının 13 Ocak Cumartesi günü kendisine ait Basın Merkezine kavuşacağı günü sabırsızlıkla beklediğini belirtti. Baş, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Bu gün 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü. Öncelikle fedakarca gece-gündüz demeden görev yapan tüm meslektaşlarımın bu gününü en içten dileklerimle kutlarken, her yıl kutladığımız Çalışan Gazeteciler Günümüzü bu yıl adeta bir bayram havası şeklinde kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çünkü kurulduğu 1978 yılından bu yana kendisine ait sabit bir yeri olmayan zaman zaman geçici binalarda hizmet veren Isparta Gazeteciler Cemiyetimiz bu yıl Belediye başkanımız Sayın Şükrü Başdeğirmen’in sayesinde 13 Ocak 2024 Cumartesi günü kendisine ait güzel bir Basın Merkezine kavuşuyor.

Seçildiği günden bu yana Isparta Basınına karşı daima desteğini esirgemeyen Sayın Belediye Başkanımız Başkanımız Şükrü Başdeğirmen daha önce vermiş olduğu Basın Merkezi sözünü yerine getirerek bizlere Basın Merkezi kazandırdı. Cumartesi günü düzenleyeceğimiz törenle açılışını yapacağımız Isparta Gazeteciler Cemiyeti Soner Toros Basın Merkezimizin yapımını sağlayan ve bizlere tahsisini gerçekleştirecek olan ve her zaman bir dediğimizi iki etmeyen Sayın Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen’e 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde tüm meslektaşlarım adına teşekkür ediyor ve desteğinin artarak devam edeceğine olan inancımızı belirtmek istiyorum. Teşekkürler Sayın Başkan, Isparta Basını olarak bizlere kazandırdığınız bu eserinizi ve sizi hiçbir zaman unutmayacağız. Bu duygu ve düşüncelerle tüm meslektaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum.” İfadelerinde bulundu.

Instagram adresimizi takip etmek için TIKLAYIN

Facebook adresimizi takip etmek için TIKLAYIN