var galleryTemplate = 1;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şükrü Başdeğirmen Esnafla Buluştu

Isparta Belediye Başkanı Şükrü

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen esnaf buluşmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Sabah saatlerinde Kutlubey mahallesinde kahvaltı eşliğinde esnaf ile buluşan Başdeğirmen, Isparta ilinin mutlu şehirler arası olduğundan bahsetti. Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen; “ Birbirimize karşı saygılı ve sevgili olursak, elimizde olan yaşam şartlarını daha iyi kullanabiliriz.” İfadelerini kullandı. Esnafın taleplerini dinleyen Başdeğirmen, “Talepler bitmez. Elbet her talebi yerine getirmek hemen kolay olmuyor. Sizler bize oy veriyorsunuz, şaşarız beşeriz, hatamızda olabilirz ancak memleketimize artı değer katacak şekilde sonuçlandırmak hedefimiz” ifadelerine yer verdi.

 

Kafeler caddesi esnafı özellikle araç giriş çıkışı ile sorun yaşadıklarını dile getirdi. Dün haberini yaptığımız Öğretmenevi yanında yıkılan eski Halil Hamit Paşa Kütüphanesinin yerindeki boş ve atıl vaziyette duran araziye vatandaşlar otopark yapılmasını istedi.

 

Esnaf ile uzun süre sohbet edip sorunları not eden Başdeğirmen; ‘’ Sizler bizlere oy vererek başa getiriyorsunuz, o verilen oyların hakkını verebilmek için gece gündüz biz de mücadele ediyoruz.’’ İfadelerini kullandı.

 

Kafeler caddesi esnafının bir diğer şikayeti ise dilenciler olurken, Başdeğirmen; ‘’Biz elimizden geldiğince topluyoruz ancak hukuki bir dayanağımız olmadığı için tutanaklar eşliğinde topladıkalrı paraları alıyoruz ve geri salıyoruz mecburen.’’ Dedi. Zabıta müdürüne ise bundan sonra denetimleri sıklaştırmaları yönünde talimat verdi.

 

Kafeler caddesinde asfaltın boyanması, ışıklandırma ve çök kutuları yerleştirme konularında ise müdürlere talimatı veren Başdeğirmen, Kafeler caddesinin daha da fazla hareketlenebilmesi yönünde çalışmalara başlayacaklarını söyledi.